وضعیت بازار سهام ۲۵ ژوئن ۱۴۰۱ / جو هیجانی بازار سهام فروکش کرد.


بازار سهام با افت ۹۷۳۷ واحدی به رقم ۱۵۶۴۳۲۸ واحدی رسید و رکورد این هفته را بسته بود. شاخص هم وزن نسبت به دیروز با ۹۹۹ واحد کاهش به رقم ۴۲۸ هزار و ۹۳۱ واحد رسید.

اینستاگرام Comapress را برای به روز رسانی سریع در بازار سهام دنبال کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کاماپرس، کل معاملات بورس با ۳۰ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۷.۲۰۶ میلیارد تومان رسید. امروز، قیمت سهام ۲۹ درصد کاهش یافت و به ۳۵۰۳ میلیارد دلار رسید. نمادهای «خانواده»، «فولاد» و «شپنا» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص واگذاری مالکیت حقوقی به بازار واقعی امروز منفی است و ۳۳۴ میلیارد تومان از این بخش خارج شده است. نماد Webmelt بیشترین خروج پول واقعی را احساس کرد. پس از آن نمادهای «تاسیکو» و «خانواده» بیشترین خروج پول را رقم زدند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته تحلیلگران بازار سهام، پیش بینی وضعیت این بخش تقریبا غیرممکن است. چون سازوکار بورس از کار افتاده است. از روز گذشته که اخبار مثبتی درباره برجام منتشر شد، فعالان بورسی نسبت به بهبود وضعیت این بخش امیدوار هستند.

تحولات اخیر در بازار ارز جو هیجانی را در بورس ایجاد کرده است. بازار ارز کمی آرام شده و این بازار از فضای هیجانی فاصله گرفته است.

اطلاعات کلی:

برند خزامیا متعلق به کدام شرکت است؟

لوگوی هازامیا متعلق به زامیاد است و در بازار ثانویه قابل مشاهده است. ارزش بازار این سهام در حال حاضر ۵ میلیارد و ۷۰۱ میلیارد و ۳۱۸ میلیون تومان است. سهامداران عمده خزامیا شرکت های سایپا، سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار، سهامی عام و افراد حقیقی هستند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: سهام

برای دسترسی سریعتر: