وعده های توخالی رهبران رژیم صهیونیستی به خانواده های سربازان اسیر شده


به گزارش خبرگزاری بین المللی فارس، بنی گانتز، وزیر دفاع رژیم صهیونیستی گفت: تل آویو با بازگرداندن سربازان اسراییل اسرائیلی اسیر شده در غزه در ازای آزادی اسرای فلسطینی موافقت می کند.

به گزارش خبرگزاری سما، هیچ اطلاعات دیگری درباره ماهیت توافق واحد یا تعداد اسرای فلسطینی که رژیم اسرائیل با آزادی آنها در ازای آزادی سربازان اسیر خود موافقت کرده است، منتشر نشده است.

گردان های شهید عزالدین قسام اخیراً عکسی از یکی از اسرای صهیونیستی که در دست گروه مقاومت است به نام «هشام السید» منتشر کرده اند که او را روی تخت بیمار و بسته به کپسول اکسیژن نشان می دهد. (جزئیات بیشتر)

پس از آن شعبان السید، پدر این اسیر صهیونیستی به بی تفاوتی سران رژیم صهیونیستی نسبت به مبادله پسرش اشاره کرد.

گفت: من خوب می دانم که اسرائیل پسرم را نمی بیند و به خاطر او معامله (مبادله) نمی کند، حتی قبل از مرغ!

در همین راستا، حماس به میانجی‌گران اعلام کرده است که به گفته برخی منابع مشخص، برای تبادل فوری و انسانی زندانیان آماده است.

شبکه المیادین به نقل از یک منبع گزارش داد که گروه مقاومت فلسطین به جای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر، با آزادی اسرای صهیونیست موافقت کرد.

این منبع گفت: مخالفان همچنین از هرگونه میانجیگری بین المللی برای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر در ازای آزادی اسرای صهیونیست استقبال می کنند.

در ژوئیه ۲۰۱۴، گردان های القسام از دستگیری سرباز صهیونیست «آرون شائول» در جریان جنگ ۵۱ روزه خبر داد و در آگوست ۲۰۱۵ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که روابط خود را با «هادر گلدن» سرباز صهیونیست در رفح قطع کرده است. . جنوب نوار غزه. یک سرباز دیگر اسرائیلی به نام آبراهام منگستو نیز در جولای ۲۰۱۵ هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه مفقود شد و رژیم صهیونیستی در اوایل سال ۲۰۱۶ از ناپدید شدن یک سرباز دیگر به نام هشام السید خبر داد. مرز غزه

انتهای پیام
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید