وی از استاندار مازندران و نمایندگان ایرانسل ساری تشکر کرد


وی از استاندار مازندران و نمایندگان ایرانسل ساری تشکر کرد

استاندار مازندران، نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد ایرانسل از مدیرعامل ایرانسل برای توسعه زیرساخت های مخابراتی استان تقدیر کرد.

طبق اطلاعات گالونی به گزارش روابط عمومی ایران، شامگاه دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱، دکتر سید محمود حسینی پور نوری استاندار مازندران و دکتر علی بابئی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در اولین جلسه حضور یافتند. جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، دکتر بیژن عباسی، معاون و سخنگوی رئیس جمهور در محل دفتر مرکزی ایرانسل ایرانسل تشکیل شد. عملکرد مدیرعامل ایرانسل در توسعه زیرساخت های ارتباطی و کسب و کار دیجیتال در aimag.

دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل باشگاه ستارگان ساری مرتضی گوربانی با همراهی نماینده مردم ساری با اهدای لوح از حمایت ایرانسل و باشگاه ستارگان ساری از کشتی قدردانی کرد. .

عباسیران: ایرانسل اولین سهم بازار مازندران است

مدیرعامل ایرانسل در این دیدار با بیان اینکه سرمایه گذاری قبلی در زیرساخت های مخابراتی کشور در دوران کرونا ارزش خود را نشان داد، گفت: ما شبکه نبودیم، هر جا که لازم بود ظرفیت خود را افزایش دادیم.

وی افزود: ایرانسل در قالب برنامه ای به نام USO که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ شده است، یکی از بهترین زیرساخت های ارتباطی را در استان مازندران با پوشش ۱۰۰ درصدی مناطق شهری و روستایی توسعه داده است که اکثر وظایف آن انجام شده است. “

عباسیران: ایرانسل اولین سهم بازار مازندران است
عباسیران: ایرانسل اولین سهم بازار مازندران است

عباسیران گفت: ایرانسل از ابتدا روی استان مازندران متمرکز بوده و در حال حاضر سهم بازار ما در این استان نسبت به سایر اپراتورها بیشتر است، بنابراین تمرکز بر این استان برای ما مهم است.

وی گفت: خوشبختانه شبکه فیبر نوری ایرانسل در ساری و آمل به طور کامل فعال است و پروژه کابل فیبر نوری به طول ۳۶ کیلومتر در ساری و آمل در حال انجام است و بیش از ۲۵ کیلومتر پیشرفت فیزیکی داشته است. تا امروز با مداخله اداری

همچنین اجرای طرح های کابل فیبر نوری در بابلسر، چالوس، نور و قائم شهر و پروژه فیبر نوری راه های بین شهری نیز در نظر گرفته شده است. به این ترتیب شهرها با زیرساخت فیبر نوری پرسرعت ایرانسل به هم متصل خواهند شد که قطعاً به نفع مردم خواهد بود».

مدیرعامل ایرانسل همچنین از سال ۱۴۰۱ به عنوان سال تولید یاد کرد و اقدامات ایرانسل برای حمایت از رشد کسب و کارهای نوپا را تشریح کرد. «ایجاد شغل دانش بنیان» مقام معظم رهبری نشست مشترکی با استارت آپ ها و کارآفرینان دانش بنیان مازندرانی برگزار و اعلام کردند که آماده بررسی راه های همکاری با ایرانسل برای توسعه اکوسیستم استارت آپی استان هستند.

وی از استاندار مازندران و نمایندگان ایرانسل ساری تشکر کرد
وی از استاندار مازندران و نمایندگان ایرانسل ساری تشکر کرد

استاندار مازندران: ایرانسل اپراتور جامعی است که در استان فعالیت می کند

استاندار مازندران با تشکر از مدیرعامل ایرانسل برای توسعه زیرساخت های مخابراتی در استان اظهار امیدواری کرد که همه مولفه های توسعه در عصر مخابرات به مخابرات وابسته باشد و توسعه زیرساخت های مخابراتی ادامه یابد. در استان این طرف باشیم.

همانطور که دیدیم شهرت سرویس ایرانسل در مازندران نسبت به سایر اپراتورها بیشتر است و تقریباً همه حداقل یک سیم کارت ایرانسل دارند و حسین پور پیشنهاد کرد ایرانسل این منطقه را به عنوان منطقه پایلوت توسعه شبکه در نظر بگیرد. خدمات دیجیتال

وی خواستار توجه بیشتر ایرانسل به شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های استان شد و آمادگی خود را برای تشکیل کارگروه مشترک با دولت برای رفع نیازها و موانع توسعه شبکه ها و خدمات دیجیتال اعلام کرد. . همکاری بین دولت و سایر نهادهای ذیربط.

وی از استاندار مازندران و نمایندگان ایرانسل ساری تشکر کرد
وی از استاندار مازندران و نمایندگان ایرانسل ساری تشکر کرد

با تشکر از نمایندگان ساری برای توسعه زیرساخت های ارتباطی شهرستان

ساری در سخنانی در مجلس شورای اسلامی با تشکر از استاندار مازندران و مدیرعامل ایرانسل گفت: مشکل مخابرات خیلی حل شده و الان در روستا هم هستیم و زیرساخت های ارتباطی مشکلی نداریم. “

بابعی همچنین از تداوم توسعه فناوری، خدمات زیرساخت اطلاعاتی و ارتباطی ایرانسل در ساری قدردانی کرد و گفت: آماده همکاری با ایرانسل برای توسعه خدمات جدید مخابراتی از جمله ۵G در ساری است.

در این نشست استاندار مازندران، نمایندگان ساری و میاندورود و ایرانسل خواستار ارتقای مجدد ورزش استان به ویژه کشتی به عنوان ورزش پرطرفدار در مازندران شدند.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

دغدغه های ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین