پایداری شبکه ایرانسل در بندر خمر با وجود زلزله


پایداری شبکه ایرانسل در بندر خمر با وجود زلزله

شبکه ایرانسل پس از وقوع زمین لرزه ۶.۱ ریشتری در حوالی «بندر هرم» استان هرمزگان، پایداری کامل دارد و در خدمت مشتریان خود است.

خبر دادن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ایرانسل; اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با مانیتورینگ ۱۰۰% شبکه به صورت ۲۴ ساعته همواره آماده رفع حداقل تاخیر و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشترکین خود می باشد.

ایرانسل در صورت درخواست سایر اپراتورها آماده پذیرایی از مشترکین خود با استفاده از رومینگ ملی است.

ساعت ۲:۲۰ بامداد شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱ زمین لرزه ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری حوالی «بندر خمر» در استان هرمزگان رخ داد.

ایرانسل از زمان راه اندازی شبکه خود، طرح پایداری شبکه در مواقع بروز بحران را برای به حداقل رساندن اختلال در عملکرد مشترکان در هنگام حوادثی مانند بلایای طبیعی اجرا کرده است.

پایداری شبکه ایرانسل در بندر هامر

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (ایرانسل) در سال ۲۰۰۴ به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین شرکت توسعه الکترونیک ایران (۵۱ درصد) و گروه MTN آفریقای جنوبی (۴۹ درصد) تأسیس شد.

ایرانسل در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعتی ایران در سال ۱۳۹۲ به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران انتخاب شد.

ایرانسل در ۱۵ آذر ۱۳۸۳ توانست مجوز اپراتور دوم تلفن همراه را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کند.

ایرانسل برخی از خدمات خود را برای مخاطبانش تشریح کرد.

سریعترین شبکه

با سریع‌ترین اینترنت همراه در کشور، می‌توانید در هر زمان با دنیا ارتباط برقرار کنید، از اخبار و رویدادهای روز مطلع شوید، صفحات مجازی وب‌سایت‌ها را بخوانید و کارها را آسان‌تر، سریع‌تر و بهتر انجام دهید.

طیف وسیعی را پوشش می دهد

هرجا که هستید، در خانه یا محل کار، در شهرتان یا در سفر، در خیابان یا جاده… شما در دنیای ایرانسل هستید. هر کجا که هستید با گسترده ترین پوشش و آنتن دهی در کشور در کنار شما هستیم.

پشتیبانی

هدف ما ارائه بهترین پشتیبانی ممکن برای شماست. ما به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما هستیم. کمک به شما افتخار ماست.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا را ببین