پنس: آمریکایی ها خواهان بازگشت به سیاست های دولت ترامپ هستند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مایک پنس معاون پیشین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت که دولت جو بایدن رئیس جمهور فعلی آمریکا کشور را به رکود اقتصادی و بدترین تورم در ۴۰ سال اخیر رسانده است و آمریکایی ها با او ملاقات کردند. ، می خواهد به سیاست های دونالد ترامپ بازگردد.

بر اساس این گزارش، مایک پنس در مصاحبه با شبکه سی بی اس خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان را فاجعه خواند و از سیاست های داخلی دولت بایدن انتقاد کرد.

او همچنین گفت که در دیدار با آمریکایی‌ها در دو سال گذشته، آنها می‌خواهند به سیاست‌های دولت سابق ترامپ و پنس بازگردند.

در همین حال، پنس روشن نکرده است که آیا آماده حمایت از دونالد ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان است یا خیر. او همچنین شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا را بعید ندانست.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا رسما نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا اعلام کرد.

به گزارش فاکس نیوز، دونالد ترامپ جمهوری خواه، رهبر جنبش عظمت آمریکا را برگرداند، اخیرا طی سخنرانی در خانه خود در مارالاگو فلوریدا نامزدی خود را برای سومین دوره ریاست جمهوری اعلام کرد.

دونالد ترامپ در این رابطه افزود: برای بازگرداندن عظمت و شکوه آمریکا، امشب نامزدی خود را برای ریاست جمهوری آمریکا اعلام می کنم. اما همانطور که قول داده بودم در سال ۲۰۱۶ صدای شما خواهم بود.

ترامپ که بارها مدعی شده است که جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا در انتخابات ۲۰۲۰ او را با تقلب شکست داده است، گفت: «نظام و نظام واشنگتن می خواهند دهان ما را ببندند، اما ما به آنها اجازه نمی دهیم. آنچه را که در ۶ سال گذشته با هم ساخته‌ایم، بزرگترین جنبش تاریخ است، زیرا فقط در مورد سیاست نیست، این جنبشی است برای کشور بزرگ ما، آمریکا، و ما نمی‌گذاریم شکست بخورد.