پوکو اولین گوشی گیمینگ شخصی را در ماه می در دسترس بودن خواهد کرد


پوکو علاوه بر این گوشی های پرچمدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزان، در زمینه گوشی های گیمینگ نیز پرانرژی بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا قصد دارد اجتناب کرده اند اولین گوشی گیمینگ شخصی همراه خود شناسایی Poco F4 GT در گذشته تاریخی ۲۶ می افشا تنبل.

به گزارش سرویس فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری تکنا، گوشی گیمینگ Poco F4 GT کدام ممکن است دسترس در بازار جهانی همراه خود شناسایی Redmi K40 Gaming شناخته تبدیل می شود، به تراشه مدیاتک Dimension 1200 مجهز احتمالاً وجود خواهد داشت. به همان اندازه تعدادی از روز بلند مدت پوکو این گوشی را به در کنار مشخصات فنی آن افشا خواهد کرد.

طبق گزارشی کدام ممکن است اخیرا آشکار شده است، پوکو پوستری اجتناب کرده اند مناسبت جدید شخصی آشکار کرده {است تا} این گوشی گیمینگ را راه اندازی شد تنبل. {در این} پوستر گذشته تاریخی افشا اجتناب کرده اند این گوشی ۶ اردیبهشت ادعا شده است. شناسایی تجاری ورزشی Redmi K50 احتمالاً در دسترس بودن مجدد این تلفن است. قبلاً نتایج در معمول همراه خود شماره تجهیزات ۲۱۱۲۱۲۱۰G دیده می شد. طبق دانش به کف دست آمده اجتناب کرده اند این صفحه گیک بنچ، این گوشی احتمالا همراه خود ۱۲ گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندروید ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور پیش ایده همراه خود رابط کاربری MIUI 13 در دسترس بودن احتمالاً وجود خواهد داشت.

همراه خود ملاحظه به اینکه این گوشی اجتناب کرده اند فناوری اول تراشه اسنپدراگون ۸ بهره می برد، می توان آن را یکی اجتناب کرده اند قوی ترین گوشی های پوکو دانست. به منظور که امتیاز کسر شده در بخش تک هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از هسته ای آنها به همین ترتیب ۱۲۳۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۵۵۵ می باشد. باقی مانده است قیمت مناسب این گوشی ادعا نشده است.