پژو پارس XUP جدید بهتر است یا سورن پلاس EF7؟ (رکورد)


یکی از اعضای جدید خانواده سمند سورن پلاس است که به عنوان محصولی جدید روانه بازار شده است. این خودرو نسل جدید سمند ایران خودرو است که نسبت به نسل قبل تغییر کرده است. از طرفی پژو پارس XUP جدید در بازار داخلی طرفدارانی پیدا کرده و توانسته طرفداران سدان های جادار را به خود جذب کند. در زیر ویدئوی مقایسه این دو محصول داخلی را مشاهده می کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، سورن پلاس جدید می تواند خریداران زیادی را از جنبه های مختلف از جمله مشخصات فنی، میزان آلایندگی، پارامترهای ظاهری و مصرف سوخت سیکل ترکیبی جذب کند. همچنین این سدان سایز متوسط ​​از ظرفیت بار بزرگ ۵۰۰۰ لیتری بهره می برد که بسیار جادار بوده و به خوبی می تواند نیازهای خانواده را در سفر برطرف کند.

سورن پلاس نیز مانند اعضای خانواده خود از موتور آشنا EF7 بهره می برد که ۱۱۵ اسب بخار قدرت و ۱۵۹ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور بنزینی از سیستم تزریق سوخت استفاده می کند و آرایش سیلندرها خطی است. سورن پلاس با بهره گیری از این موتور به حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر در ساعت می رسد و در ۱۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. گیربکس سورن پلاس از نوع پنج سرعته دستی است که نیروی موتور را به چرخ های جلو منتقل می کند.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودرو

برای دسترسی سریعتر: