پکیج ویژه سفر ایرانسل به قطر


پکیج ویژه سفر ایرانسل به قطر

ایرانسل تعرفه و بسته های رومینگ ویژه جام جهانی قطر را اعلام کرد.

خبر دادن گلو اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران برای تسهیل ارتباط هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان در قطر با مسافران ایرانی، نرخ ها و بسته های ویژه ای را برای این رویداد در نظر گرفته است.

ایرانیانی که به قطر سفر می کنند می توانند با فعال سازی رومینگ به اینترنت متصل شده و با دوستان و عزیزان خود تماس تلفنی ارزان داشته باشند.

این سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش اپراتورهای Vodafone و Ooredoo در قطر و برای کلیه مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل فعال و در دسترس است.

بر این اساس برای برقراری تماس صوتی با شماره های قطر، برقراری تماس صوتی از قطر به ایران در دقیقه و دریافت تماس از ایران در قطر ۹۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت.

قیمت هر پیامک ۲۰۰۰ تومان و هزینه استفاده از یک مگابایت اینترنت همراه ۲۰۰۰ تومان خواهد بود.

پکیج ویژه سفر ایرانسل به قطر
پکیج ویژه سفر ایرانسل به قطر

ایرانسل همچنین برای بهبود مدیریت حساب و صرفه جویی در هزینه ها، سه بسته ویژه رومینگ را در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

بسته اول ترکیبی شامل ۲ گیگابایت اینترنت همراه، ۲۰ دقیقه مکالمه صوتی با ایران و قطر و ۲۰ پیامک است، در حالی که بسته دوم ترکیبی شامل ۵ گیگابایت اینترنت همراه، ۵۰ دقیقه تماس صوتی با ایران و قطر و ۵۰ دقیقه است. پیامک. این دو بسته به قیمت ۳۹۰۰۰۰ تومان و ۹۹۰۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

بسته سوم ترکیبی، بسته ویژه مکالمه و پیامک است که شامل ۹۰ دقیقه مکالمه صوتی و ۹۰ پیامک به ایران یا قطر است و با قیمت ۴۹۰ هزار تومان در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می گیرد.

بسته های فوق را می توان با شماره گیری کد دستوری ۱۱۱۱*۴# و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسلمن فعال کرد.

پکیج ویژه سفر ایرانسل به قطر
پکیج ویژه سفر ایرانسل به قطر

توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل نمی توانند از اینترنت فعال، مکالمه و بسته های پیامکی شبکه ایران در قطر استفاده کنند و در صورت لزوم باید بسته ویژه اینترنت رومینگ را فعال کنند.

مشترکان ایرانسل نیز موظفند قبل از خروج از کشور «ویژگی رومینگ» را در حساب های خود فعال کنند.

فعال سازی «گزینه سرویس رومینگ» از طریق کد دستوری *۱۱۱۱*#۱ یا اپلیکیشن ایرانسلمن امکان پذیر است.

روشن کردن تلفن همراه هیچ هزینه ای ندارد. همچنین دریافت پیامک در طول سفر رایگان است و هزینه تماس های ورودی و خروجی با توجه به دقیقه و دقیقه مکالمه محاسبه می شود. بنابراین در صورت عدم پاسخگویی به تماس دریافتی، هزینه آن تماس از شما دریافت نخواهد شد.

توجه داشته باشید که در صورت روشن بودن رومینگ اینترنت، هزینه رومینگ اینترنت مورد استفاده در اپلیکیشن موبایل از مشترکین ایرانسل دریافت می شود.

بنابراین، اتصالات اینترنت خودکار و غیر ضروری را در برنامه های خود غیرفعال کنید و دانلود خودکار فیلم ها، عکس ها و فایل های صوتی را در تنظیمات پیام رسان خود غیرفعال کنید تا از هزینه های غیر ضروری در قطر جلوگیری کنید.

مشترکین ایرانسل به یاد داشته باشند که هنگام تماس با شماره ایرانی خارج از کشور، قبل از شماره مشترک مورد نظر، ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند.

ایرانسل به مشتریان عزیز توصیه می کند شماره مورد نظر را با پیش شماره ۰۰۹۸ در گوشی خود ذخیره کنند تا بتوانند سریعتر تماس بگیرند.

اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از خدمات رومینگ را می توانید در صفحه رومینگ سایت ایرانسل مشاهده کنید.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین