پیشنهادات ویژه ایرانسل برای اربعین ۱۴۰۱


پیشنهادات ویژه ایرانسل برای اربعین ۱۴۰۱

اربعین حسینی از پیشنهاد ویژه ایرانسل برای سال ۱۴۰۱ خبر داد.

خبر دادن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پیشنهاد ویژه اربعین حسینی ۱۴۰۱ اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران از ۱۱ تا ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ارائه می شود که شامل دو گروه پیشنهاد قبل و بعد از خروج از ایران می باشد.

پیشنهادات ویژه ایرانسل برای زائران اربعین “قبل از خروج از کشور”

زائران اربعین حسینی ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری *#۴۰ یا استفاده از اپلیکیشن فوق العاده ایرانسلمن، بسته اینترنت یک گیگابایتی رایگان دریافت کنند. این پکیج یک هفته ای فقط برای مسیرهای رفت و برگشتی به مناطق مرزی مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین ارائه می شود.

همچنین در مناطق مرزی فوق از کیوسک های ویژه استفاده شد و تمامی زائران به صورت اینترنت وای فای رایگان به اینترنت ایرانسل متصل شدند. برای فعال سازی وای فای کاربران نیاز به اتصال به شبکه وای فای دارند، همانطور که در صفحه مربوطه توضیح داده شده است، عدد ۱ را برای کاربران ایرانسل به شماره ۱۱۵۵ و برای کاربران غیرایرانسلی ۳۰۰۰۰۱۱۵۵ ارسال کنید. رمز عبور برای اتصال به شبکه برای آنها ارسال می شود.

زائران اربعین حسینی برای استفاده از شبکه رومینگ ایرانسل در عراق باید قبل از خروج از کشور رومینگ را در خطوط خود فعال کنند. برای این کار، کاربران کد دستوری *۱۱۱۱ را شماره گیری می کنند یا در قسمت «فایل» به ابربرنامه ایرانسلمن و سپس «خدمات رومینگ» مراجعه می کنند.

پیشنهادات ویژه ایرانسل برای زائران اربعین پس از خروج از کشور

ایرانسل امسال نیز مانند سال های گذشته نرخ ویژه ای برای مکالمه، پیامک و دیتا با زائران اربعین حسینی در نظر گرفته است. برای تسهیل ارتباط زائران ایرانی در عراق، تخفیف ویژه تعرفه خدمات رومینگ ایرانسل برای کلیه مشترکین اعتباری و ثابت در نظر گرفته شده است.

بر این اساس تماس صوتی با ایران دقیقه ای ۹۰۰۰ تومان، از ایران دقیقه ای ۶۰۰۰ تومان، با عراق ۴۰۰۰ تومان، پیامک ۱۳۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۵۰۰ تومان است. خواهد بود.

تعرفه رومینگ
تعرفه رومینگ

دریافت پیامک در طول سفر رایگان است و هزینه تماس های دریافتی و خروجی بر اساس دقیقه و دقیقه مکالمه محاسبه می شود. بنابراین در صورت عدم پاسخگویی به تماس دریافتی هزینه تماس از شما دریافت نخواهد شد.

تعرفه های فوق برای سه اپراتور عراقی زین، آسیاسل و کورک در دسترس است.

اگر زائران ایرانی مقیم عراق اعتبار کافی برای برقراری تماس نداشته باشند، دوستان و اقوام آنها می توانند هزینه رومینگ در ایران را پرداخت کنند. در این صورت سامانه گویا از مخاطب درخواست می کند که در صورت تمایل این هزینه را پوشش دهد.

همچنین بسته های رومینگ اینترنت به ویژه در ایام اربعین با کد دستوری *۱۱۱۱*۴# و برنامه فوق العاده ایرانسلمن قابل فعال سازی هستند.

این بسته ها شامل بسته های ۶۰۰ مگابایتی و یک گیگابایتی می باشد، این بسته ها با اعتبار یک هفته و با قیمت های ۲۵۰۰۰۰ تومان و ۳۹۰۰۰۰ تومان عرضه می شوند.

توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل نمی توانند از اینترنت فعال، مکالمه و بسته های پیامکی شبکه ایران در عراق استفاده کنند و در صورت نیاز باید بسته های ویژه اینترنت رومینگ را فعال کنند.

بسته های اینترنتی
بسته های اینترنتی

به مشترکان ایرانسل توصیه می شود قبل از ورود به عراق حداقل ۱۰۰ هزار تومان از سیم کارت اعتباری خود شارژ کنند و در صورت بروز مشکل در سفر ابتدا میزان اعتبار (شارژ) سیم کارت خود را بررسی کنند. کافی. به کاربران عادی توصیه می شود در صورت نیاز سقف اعتبار سیم کارت خود را افزایش دهند.

مشترکان ایرانسل می توانند برای شارژ سیم کارت و پرداخت قبض از یکی از روش های زیر شماره گیری «شارژ کارت و # کد شارژ *۱۴۱*»، «#۷* و شارژ یا پرداخت با کارت بانکی» یا «سوپر برداشت ایرانسلمن» را شماره گیری کنند. اقدام با استفاده از برنامه

روشن کردن تلفن همراه هیچ هزینه ای ندارد. توجه داشته باشید که در صورت روشن بودن رومینگ اینترنت، هزینه رومینگ برای استفاده از اینترنت در اپلیکیشن های موبایل از مشترکین ایرانسل دریافت می شود.

بنابراین، اتصالات اینترنت خودکار یا غیر ضروری را در برنامه های خود غیرفعال کنید و دانلود خودکار فایل های ویدئویی، عکس و صوتی را در تنظیمات پیام رسان خود غیرفعال کنید تا از هزینه های غیرضروری در هنگام اقامت در عراق جلوگیری کنید.

مشترکین ایرانسل به یاد داشته باشند که هنگام تماس با شماره ایرانی خارج از کشور، قبل از شماره مشترک مورد نظر، ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند. ایرانسل به مشتریان عزیز توصیه می کند شماره مورد نظر را با پیش شماره ۰۰۹۸ در گوشی خود ذخیره کنند تا بتوانند سریعتر تماس بگیرند.

کارشناسان ایرانسل در ایام اربعین از باجه های ویژه مناطق مرزی مانند مهران (میدان اربعین در گذرگاه مرزی، نزدیک پل خیابان کربلای زایر)، قصرشیرین (درب گمرک جنب مرز خسروی و مسجد) و شلمچه بازدید کردند. . ایستگاه اصلی پایانه مرزی، چذابه (ستون ۵۳ موکب حسینی) و تمرچین (جنب کارخانه قند پیرانشهر) و همچنین نجف (مکبره الحکیم) و کربلا (سیجودا، میتم تمار). خیابان) و در پیاده روی اربعین (ستون های ۱، ۲۰۲، ۴۹۴، ۷۸۰، ۱۱۲۰) آماده راهنمایی زائران در رفع مشکلات سیم کارت و تلفن و استفاده از خدمات رومینگ هستند. ارائه برخی خدمات رفاهی و خدماتی به زائران در مناطق مرزی و کربلای معلی از دیگر فعالیت های ایرانسل در ایام اربعین حسینی ۱۴۰۱ است.

مشترکین ایرانسل می توانند با شماره تلفن ۰۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ تماس گرفته و با بخش رومینگ اختصاصی مرکز خدمات مشتریان ۲۴ ساعته ایرانسل تماس بگیرند تا از کارشناسان ایرانسل مشاوره بگیرند. همچنین کارشناسان ایرانسل از طریق چت آنلاین در سایت ایرانسل و اپلیکیشن ایرانسلمن پاسخگوی مشترکین ایرانسل هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از خدمات رومینگ را می توانید در صفحه رومینگ وب سایت ایرانسل به آدرس irancell.ir/roaming مشاهده کنید.

اخبار ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا را ببین