پیش بینی سقوط شدید قیمت بیت کوین به دلیل کاهش حجم تراکنش + قیمت ۱۲ مهر


بیت کوین زیر ۲۰۰۰۰ دلار باقی می ماند. در حال حاضر قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته ۳۵۸ دلار افزایش یافته و به ۱۹۹۰۱ دلار رسیده است.

برای به‌روزرسانی‌های سریع‌تر در مورد داغ‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام فشرده‌سازی را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

با استناد به ارز دیجیتال Camapress، حجم تراکنش بیت کوین در حال حاضر کم است، مشکلی که احتمال سقوط بیشتر این ارز دیجیتال محبوب را افزایش می دهد. در صورت ادامه کاهش حجم تراکنش، برخی معتقدند که احتمال سقوط بیت کوین به کانال ۱۲۰۰۰ دلاری افزایش خواهد یافت. در حال حاضر شرایط اقتصاد کلان نامطلوب است و همین امر منجر به نوسانات زیادی در قیمت بیت کوین در چند روز گذشته شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

نوسانات کلان اقتصادی باعث شده بیت کوین دوباره وارد کانال نزولی شود. اخیرا کریپتو اسلیت تحلیل جدیدی از داده های موجود ارائه کرده است که بر اساس آن، اگر قیمت بیت کوین به زیر ۱۷۵۰۰ دلار کاهش یابد و حجم تراکنش ها کم باقی بماند، احتمالاً قیمت این ارز دیجیتال تا کانال ۱۲۰۰۰ دلار کاهش می یابد. تقویت خواهد شد.

با وجود این و حجم کم تراکنش، امروز بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نسبتاً آرام بود و ارز دیجیتال محبوب بازار با افزایش ارزش مواجه شد.

ارزش بازار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته با ۴ درصد افزایش به ۹۲۸ میلیارد دلار رسید. ارزش معاملات نیز با ۲۲ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۴۷ میلیارد دلار رسید.

یک پلت فرم قابل اعتماد برای تجارت انواع ارزهای دیجیتال

کسانی که شرایط مناسبی را برای خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال پیدا می کنند، باید بهترین سایت را انتخاب کنند و تراکنش های خود را مبادله کنند. از آنجایی که ایران تحت تحریم است، امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال از طریق صرافی های مطرح دنیا وجود ندارد. از طرف دیگر کاربران ایرانی می توانند به سایت های مورد اعتماد برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

OK Exchange یکی از بهترین درگاه‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال با فراهم کردن محیطی مناسب برای تجارت انواع ارزهای دیجیتال است. بیش از ۷۰۰ ارز دیجیتال در این وب سایت وجود دارد که افراد می توانند به صورت زنده تجارت کنند. کسانی که مایل به داشتن کیف پول در سایت OK Exchange هستند باید مراحل ثبت نام و تایید را انجام دهند. تایید این سایت زمان کوتاهی را می طلبد و پس از آن می توان یک کیف پول ایجاد کرد و هر نوع ارز دیجیتال را در آن ذخیره کرد.

انتهای پیام

مربوط به: خوب معاوضه

برای دسترسی سریعتر: