پیچ و تاب از حداکثر در تهران. هشدار هواشناسی برای درست در این لحظه


پیچ و تاب از حداکثر در تهران. هشدار آب و هوای محلی

بر ایده بررسی ها گالن هشدار نارنجی دلالت بر آن دارد عواقب عقب کشیدن آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای مخرب احتمالا رخ می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است این سیستم مسکن را مختل تدریجی.

این بدان معناست کدام ممکن است احتمال تاخیر در سفرهای بزرگراه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری، بسته شدن بزرگراه ها، برداشتن انرژی الکتریکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرات بالقوه برای جان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اموال افراد موجود است.

افراد باید به در نظر گرفته شده اصلاح این سیستم های شخصی باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای پوشش اجتناب کرده اند شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی شخصی اقدام کنند.

{در این} صورت بالقوه است اشخاص حقیقی خواستن به بازرسی تاثیر عقب کشیدن آب و هوای محلی بر خانوار شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند شیوع پدیده آسیب رسان اقداماتی را برای برای کاهش عواقب عقب کشیدن انجام دهند.

مسئولین نیز باید غیر مستقیم به ریسک باشند. اجتناب کرده اند جمله گروه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان امدادی یادآور شهرداری ها، گروه های آب قلمرو ای، هلال احمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اداره کل راه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرسازی.

طوفان از حداکثر در تهران

دلایل سیستم: بدتر کردن ورزش سیستم همرفتی به طور قابل توجهی در ساعات عصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوایل عصر.

زمان آغاز: جمعه ۱۴۰۱/۰۱/۲۶

زمان بالا: اواخر روز شنبه ۲۷/۱/۱۴۰۱

نوع خطر: گردبادهای از حداکثر در کنار همراه خود کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرد و غبار، کاهش دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش استاندارد هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این بارش باران در کنار همراه خود رعد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزش باد از حداکثر کوتاه مدت در مناطق تمایل تگرگ پیش سوراخ بینی تبدیل می شود.

ناحیه ضربه:

جمعه ۲۶/۰۱/۱۴۰۱: تهران، البرز، قم، نیمه شمالی شمالی

شنبه ۲۷/۰۱/۱۴۰۱: تهران، البرز، قم، نیمه شمالی شمالی

تاثیر ریسک: اختلال در تردد داخل شهری را انتخاب کنید و انتخاب کنید برون شهری، سایش کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار، کاهش دید، کاهش استاندارد هوا، آسیب دیده شدن چوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهال های فرسوده، آسیب به سازه های کوتاه مدت، گلخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابلوهای تبلیغاتی، آسیب به صنعت کشاورزی، سیل بومی، روان آب، صاعقه، دید ضعیف.

توصیه: اجتناب کرده اند تردد بی معنی، استحکام سازه های کوتاه مدت، عدم تردد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارک در فراگیر چوب فرسوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختمان های نیمه کاره، ایمنی اجتناب کرده اند محصولات کشاورزی، عدم تحرک در ارتفاعات اجتناب کرده اند جمله پایین ورزشی، ساختمان های در جاری مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبدیل کردن، پاراگلایدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ورزش های بیرون خودداری شود. در محیط رودخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهرها توقف نکنید، دهانه پل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پل ها را تازه کنید.

اطلاعات هواشناسی را اجتناب کرده اند این لینک بیاموزید

انتهای پیام

ترس ایرانی ها چیست؟
همین جا دیده تبدیل می شود