چرا از انجمن ملی کشتی و کشتی گیران ملی قدردانی و تحسین می کنید؟


چرا از انجمن ملی کشتی و کشتی گیران ملی قدردانی و تحسین می کنید؟

محمد کارت کارگردان سریال «یاقی» (نمایش خانگی) بر اساس داستان نوجوانان کشتی صبح امروز با حضور در انجمن کشتی با علیرضا دبیر انجمن کشتی دیدار و گفتگو کرد.

خبر دادن گلو محمد کارت کارگردان فیلم سینمایی «شنای پروانه» در دیدار با رئیس انجمن کشتی درباره بررسی سریال «یاغی» و حال و هوای رسانه ای که مورد توجه مردم و علاقمندان به کشتی است، صحبت کرد. این روزها.

یاغیاس از انجمن کشتی قدردانی می کند و آن را تحسین می کند

علیرضا دبیر فدراسیون کشتی نیز از زحمات محمد کارت و همکارانش در ساخت سریال یاغی قدردانی کرد و توجه به ورزش ملی را مهم دانست و گفت: اگر بتوانیم قهرمانان خوبی در فضا تولید کنیم، سریال ها و سریال ها وجود دارد. سریال های کشتی کج . . در نتیجه تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان علاقه مند به خانه های کشتی جمع می شوند و با افزایش تعداد کشتی گیران، چهره کشتی گیران می درخشد و استعدادهای بسیاری نمایان می شود».

وی گفت: کشتی برند جهانی ورزش ایران است و یک میراث فرهنگی است که باید برای حفظ و انتقال آن به نسل آینده کوشا باشیم چرا که این ورزش ریشه در تاریخ، فرهنگ و مذهب کشور دارد.

دبیر خاطرنشان کرد: هرچه کشتی را در رسانه ها تبلیغ کنیم، ورزش ایران سود بیشتری خواهد برد زیرا ما از چنین ذخایر کشتی داریم که می تواند باعث افتخار کشورمان در المپیک و مسابقات جهانی شود.

در ادامه محمد کارت و علیرضا دبیر وارد پایگاه ملی کشتی پهلوانی حاج قاسم سلیمانی شدند و پس از بازدید از امکانات این مجموعه به دیدار اعضای تیم ملی کشتی بزرگسالان مقیم خانه کشتی مصطفی صدرزاده بهار رفتند. ..

محمد کارت یاگی یکی از کشتی گیران فرنگی کار درباره قصد خود برای ساخت این سریال گفت: فقط می خواستم مسیر سختی را که یک کشتی گیر برای رسیدن به موفقیت و کسب مدال طی می کند را نشان دهم و از جنبه اقتصادی به جامعه نگاه کنم. و چقدر او در این سفر طولانی اهمیت دارد، سخت کوشی، فداکاری، سخت کوشی و شجاعت برای نشان دادن مردم، قسمت های آینده کامل تر و جذاب تر خواهد بود. او در آینده به رسانه ها گفت که این سریال را در یک برنامه انجام دهند. راه کامل و جامع. و من صحبت خواهم کرد.”

کارت همچنین با حضور در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی با کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد جوانان دیدار کرد و در پایان از زحمات انجمن کشتی و کشتی گیران کشور تشکر کرد و برای آنها در کشتی های آینده آرزوی موفقیت کرد. رقابت جهانی.موفق

Outlaw را در Filmo تماشا کنید

درباره سریال غیرقانونی بیشتر بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن