چه عواملی بر ساخت سایت تاثیر می گذارد؟ فرش فیروزه ای


یکی از عواملی که ممکن است صاحبان مشاغل را نگران کند، قیمت است طراحی وب سایت منحصر به فرد یا هزینه های مرتبط هزینه های ساخت سایت و طراحی وب سایت یک کار بزرگ است. اما خبر خوب این است که با دانستن عوامل موثر در این موارد و انتخاب گزینه های مناسب برای کسب و کار خود، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی زیادی کنید. به عنوان مثال با مشاهده پکیج طراحی سایت و با الهام گرفتن از آنها می توانید این هزینه را کاهش دهید.

هزینه های ساخت سایت

عوامل موثر بر هزینه ساخت سایت

راه حل های زیادی برای توسعه وب وجود دارد. راه حل هایی که برای توسعه یک وب سایت یا برنامه تجارت الکترونیک استفاده می کنیم با راه حل هایی که برای ایجاد یک وبلاگ شخصی استفاده می کنیم یکسان نیست. برای یک پروژه وبلاگ، ممکن است به یک متخصص در محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا، وردپرس نیاز داشته باشید. اما می توانید هزینه بیشتری بپردازید و درخواست طراحی وب سایت سفارشی کنید.

  • طراحی وب سایت منحصر به فرد

این یکی از مراحلی است که بیشترین تأثیر را در هزینه ساخت وب سایت دارد. اگر قالب های آماده یا نمونه کار طراحی وب سایت دارید، یک توسعه دهنده وب سایت طبق دستورالعمل شما وب سایت را طراحی کرده و تجربه کاربری را بهینه می کند. در غیر این صورت، شاید بهتر باشد یک طراح UI/UX وب استخدام کنید، به خصوص اگر می خواهید یک طراحی وب سایت منحصر به فرد داشته باشید. بنابراین، هزینه پروژه توسعه وب سایت یا اپلیکیشن موبایل شما، حتی اگر سفارشی باشد، در صورت انتخاب قالب وب سایت آماده، بیشتر خواهد بود. در واقع، درک طراحی با کیفیت عالی می تواند هزینه ایجاد یک وب سایت را دو یا حتی سه برابر کند.

  • قیمت هر صفحه وب سایت

یک وب سایت می تواند یک صفحه یا ۵۰۰ صفحه مختلف داشته باشد. جای تعجب نیست که هزینه های توسعه وب سایت با افزایش تعداد صفحات افزایش می یابد. به یاد داشته باشید که برای یک سایت تجارت الکترونیک، هر محصول به یک صفحه نیاز دارد.

  • سیستم پرداخت یکپارچه

وب سایت شما باید برای پرداخت های امن ایمن باشد. اگرچه اکثر مکانیسم‌های امنیتی توسط ارائه‌دهنده خدمات پرداخت تنظیم و مدیریت می‌شوند، اما همچنان مسئولیت وارد کردن اطلاعات شخصی کاربر بر عهده شماست. بنابراین باید وب سایت خود را با SSL ایمن کنید یا به عبارت دیگر آدرس را از HTTP به HTTPS تبدیل کنید.

  • یکپارچه سازی سایت با سایر سایت ها، برنامه های کاربردی تلفن همراه یا نرم افزارهای مدیریتی

فرض کنید یک برنامه و یک وب سایت دارید که خدمات مشابهی را ارائه می دهند. اگر این دو به هم متصل نباشند، کاربر می تواند پروفایل خود را از اپلیکیشن آپدیت کند و تغییرات در سایت قابل مشاهده نخواهد بود. توسعه دهنده می تواند یک پنل مدیریت واحد بین سایت و برنامه ایجاد کند تا مدیریت را تسهیل کند. با این حال، این ادغام سفارشی ممکن است بر هزینه های توسعه اپلیکیشن موبایل تاثیر بگذارد.

پکیج طراحی سایت

وب‌سایت‌هایی وجود دارند که کاربران می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند و یک نمایه ایجاد کنند. به عنوان مثال، به شما امکان می دهد محتوا را شخصی سازی کنید یا فروش را بر اساس ترجیحات فردی تسهیل کنید. با این حال، برای داشتن چنین سایتی، باید توسعه‌دهنده‌ای را پیدا کنید که می‌داند چگونه یک پنل مدیریت، پایگاه داده، اضافه کردن گواهی امنیتی SSL و ایجاد وب‌سایت‌های پویا را بداند.

برای اطمینان از تجربه کاربری خوب، تمام صفحات شما باید به زبانی که برای سایت خود انتخاب می کنید ترجمه شوند. به عبارت دیگر، وب سایت شما دارای چندین زبان از جمله صفحه اصلی، صفحه تماس و صفحه محصول خواهد بود. این باعث افزایش تعداد صفحات آن می شود، ساختار را پیچیده تر می کند و هزینه ساخت سایت را تحت تاثیر قرار می دهد. همه بسته های طراحی وب سایت ما دارای چندین زبان هستند.

  • دایرکتوری یا موتور جستجوی داخلی را اجرا کنید

اگر به پکیج طراحی سایت نگاه کنید، می بینید که سایت های فروشگاهی دارای موتور جستجوی داخلی هستند. اگرچه موتورهای جستجوی داخلی همیشه مورد استفاده قرار نمی‌گیرند یا حتی ضروری نیستند، اما مزیت بهبود تجربه کاربر را دارند. یک وب سایت دو یا سه صفحه ای خوب است، اما یک سایت تجارت الکترونیک همیشه باید یک موتور جستجو داشته باشد تا بازدیدکنندگان بتوانند محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند.

  • ارجاع طبیعی (SEO)

ارجاع طبیعی به تمام تکنیک هایی اطلاق می شود که به شما امکان می دهد دید وب سایت خود را برای جذب بازدیدکنندگان از طریق موتورهای جستجو بهبود بخشید. یک متخصص ارجاع طبیعی برخی از جنبه های فنی و ویرایشی سایت شما را برای قرار دادن در گوگل و سایر نتایج جستجو بهینه می کند.

طراحی وب سایت منحصر به فرد

نتیجه

دانستن عوامل موثر بر هزینه یک وب سایت و طراحی وب سایت سفارشی می تواند در تعیین بودجه شما بسیار مفید باشد. همچنین پشتیبانی سایت برای هر سازمان بزرگ یا کوچک مهم است. نگهداری منظم سایت شما عملکرد را بهبود می بخشد و محیطی امن و مطمئن را برای بازدیدکنندگان شما فراهم می کند.

سایت ایران; این شرکت قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران است و در حال حاضر بیش از ۲۰ سال تجربه در این زمینه و بیش از ۲۰۰۰ نمونه طراحی سایت موفق آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و اجتماعی می باشد. رسانه، عکاسی، گوگل ادوردز تولید محتوا و برنامه نویسی است. سایت ایرانی با کمک نیروهای متخصص و مجرب; انتخاب خوبی برای راه اندازی کسب و کار در اینترنت است.

این مقاله چطور بود؟