چگونه من و دین عاشقانه را در رابطه خود زنده نگه می داریم


امروز کمی به اشتراک می گذارم ناهمسان – و خیلی بیشتر شخصی – از دستور العمل های معمول و توصیه های تغذیه ای من. این چیزی است که به همان اندازه برای رفاه مهم است … حفظ a روابط سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth پیشنهاد داد که من در این مورد بنویسم – بنابراین حدس می زنم اینجا باشد … هاها!

من در خانواده ای بزرگ شدم ، جایی که روابط با کیفیت همیشه در اولویت بود. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی است که اغلب نظرات خود را با او در میان می گذارد. همچنین ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر همه چیز برتر می دانند ، که من می دانم بسیار نادر است. نوار را بالا می برد!

بنابراین با اطمینان می توان گفت که ازدواج من امکان پذیر است (و از جهاتی) همچنین مهمترین چیز در زندگی من نکته.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه از جهات مختلف بر این باور بوده ام که این پاداش دهنده ترین سفر زندگی است – با نیمی دیگر از زمان خود آشنا شوید. همکاری با یکدیگر برای ایجاد روابط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و غم های زندگی مطمئناً یکی از رضایت بخش ترین تجربیات است.

یک رابطه سالم قطعاً برای دین و من در اولویت است – ما با هم وارد یازدهمین سال زندگی خود می شویم. من می خواهم چند مورد را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل نگه می دارد ، حتی هنگام ایجاد یک تجارت مشترک (که می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته با هم – ما سعی می کنیم از همه کارها (در سالهای اخیر) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. پیاده روی کنید ، به باشگاه بروید و با هم غذا بخورید. اگر بچه داریم ، فقط می خواهیم آنها در این زمان با کیفیت شرکت کنند ، و هنوز مطمئن شوید که زمان خود را تنها می گذرانیم!
  • فناوری هر شب ساعت 21:30 خاموش می شود – زندگی ما را تغییر دهید! (خوب خیلی خوب! شاید ساعت 10 شب برای دین بعضی شبها هااا)
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این باعث می شود اتاق خواب ما فضایی آرام ، آرامش بخش و سالم باشد تا در کنار هم باشیم. دین می داند که در طبقه پایین یا بیرون تماس می گیرد.
  • تعطیلات سالانه با هم – در طول کریسمس هر سال ، از آغاز JSHealth ، من و دین به مدت دو هفته تنها دو نفر را ترک کردیم و از زمان خاصی با هم لذت بردیم. اینگونه بود که ما از سالها کار سخت بازگشتیم. خروج از شبکه های اجتماعی در تمام این مدت نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه / نظرات دیگران خودداری کنید – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که واقعاً به آنچه دیگران فکر می کردند اهمیت می دادم. من یک فرد طبیعی راحت تر هستم و بیش از حد نگران این هستم که دیگران در کل چه فکر می کنند. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد آوردم که دنیای دیگر مشکلی ندارد. و در حقیقت ، من و دین احساس می کنیم دنیای ما با هم بسیار ارزشمند است – بقیه مهم نیست. یادآوری این موضوع به خود بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت کننده و گاهی حتی حسود هستند – شما نمی توانید مراقب روابط خود باشید. در اوایل ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به موارد وحشتناک و نادرست در مورد دین اشاره کرده است … و این فقط به من یادآوری کرد که حذف قضاوت های دیگران و تمرکز بر حقیقت خود چقدر مهم است.
  • از کمال دوری کنید – ما هر دو شخصیتی از نوع A هستیم – فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا این کار را به درستی و به طور کامل انجام دهیم. ما واقعاً تلاش می کنیم که اجازه ندهیم این عاملی در روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر ما به اندازه یک هفته وقت زیادی با هم نداشته باشیم. یا چند هفته از صمیمیت ما به دلیل خستگی ناشی از کار کمتر از دیگران است ، مهم نیست. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این استرس را کنار بگذارید ، به وضوح می بینید که آنچه مهم است آنچه اغلب اتفاق می افتد است. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم که “لازم نیست همیشه کامل باشد”.
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد در مورد زندگی جنسی خود صحبت کنم ، زیرا می دانم چنین مکالمه هایی می تواند منجر به مقایسه شود. داشتن یک مادر به عنوان جنسیت ، می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما این امر نیز عقب نشینی می کند و جریان می یابد. من و دین هر دو به صمیمیت در روابطمان اهمیت می دهیم و مطمئن هستیم که زمانی را با هم می گذرانیم که منجر به میل طبیعی و یک زندگی جنسی مرتب می شود. من به شما می گویم ، با افزایش سن رابطه جنسی بهتر می شود. شما فقط بدن خود را به خوبی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس زندگی بسیار مهمی برای زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است- ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این ذهنیت بسیار مهم است و احتمالاً دلیل بزرگی است که ما به خوبی با هم کار می کنیم. اگر مشاغل و مشاغل در اولویت قرار گیرند ، این فشار زیادی را بر ما وارد می کند.
  • بودن در کنار یکدیگر از طریق خوب و بد – ما یک زندگی شگفت انگیز و سرشار از برکت داریم ، اما من نیز در دو سال گذشته پس از ضربه شخصی که باعث ایجاد علائم PTSD شد ، با چالش های ناتوان کننده بهداشت روانی روبرو شده ام. اضطرابی که احساس کردم مربوط به از دست دادن یکی از عزیزان است. بزرگترین ترس من بر روی سطح قرار گرفت. برای شفافیت صد در صد ، احساس کردم نزدیکترین شخص خود را از دست خواهم داد. من در مورد از دست دادن افکار نگران کننده زیادی دارم. دین برای من بسیار قوی و بی خود است. و شاید روزی مجبور باشم همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – ناقص و گاهی پر از درد. شما باید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید تا از طریق خوب و بد با یکدیگر باشید. در حالی که دو سال گذشته بسیار سخت بود ، اما این ما را در واقع به هم نزدیک کرد. بنابراین روزهای سخت به شما کمک می کند تا عمیق تر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • با احترام – اگر آن را نداشته باشید ، همه چیز آسیب می بیند. شاید این دلیل اصلی این باشد که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است “ما تمام تلاش خود را می کنیم” مهمترین است.

توجه داشته باشید که فرهنگ ما از طریق رسانه ها (فیلم ، کتاب و غیره) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که رسیدن به آن غیر ممکن به نظر می رسد. من بین کار و زندگی شخصی ام آن را بسیار می بینم. من هرگز خواندن پستی را که اخیراً در اینستاگرام نوشته شده است فراموش نمی کنم که می گوید: یک رابطه عاشقانه سالم یک رابطه خوب است یک کاسه بلغور جو دوسر گرم با دارچین و عسلبه در داخل احساس امنیت ، گرم و دقیق می کند. طعم خوبی برای روح دارد. این کیکی نیست که درخشش ، مایه کیک و شکلات روی آن می ریزد.

و او راست می گوید. یک رابطه جایی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و تجربه ای ناقص را آغاز می کنند ، اما شاید یک تجربه مادام العمر که در آن شما خود و دیگران را به طور کامل می شناسید ، که معنا ، شادی و زیبایی باورنکردنی را به ارمغان می آورد.

مقایسه رابطه خود با دیگران بسیار خطرناک است زیرا هر رابطه بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی باورنکردنی در طول زندگی من ادامه یابد.

جس x عزیز

دیدگاهتان را بنویسید