کارهایی که باید در روز تولد انجام دهید


این چهارمین سالگرد روز عروسی ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در روز تولد خود انجام دهید تا یک ایده عاشقانه ایجاد شود.

این چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

ظاهرا هدیه تولد 4 سالگی میوه و گل بود.

وقتی کسی می گوید “ما یک سالاد میوه برای دسر داریم!” بسیار هیجان انگیز است. لطفا یک تکه کیک عروسی با خامه کره به من بدهید.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما قصد مبادله نداریم. در عوض ، ما دوست داریم با تجربه جشن بگیریم! شام ویژه ، شاید سفر دیروز اگر خوش شانس باشیم.

من دوست داشتم به کلیفتون برگردم و یک شام فوق العاده در تراس محل پذیرایی مان بخورم و درباره خاطرات آن روز صحبت کنم.

میز عروسی کلیفتون با پارچه و فانوس آویزان

کارهایی که باید در روز تولد انجام دهید

در حالی که شام ​​عالی است ، این شام را مانند بقیه نکنید. با توجه به برخی فعالیت های خلاقانه ، کل روز را عاشقانه تر کنید!

مجموعه ای از شروع کنندگان مکالمه را از بین ببرید

این کارت ها شروع خوبی هستند. یا از روش بودجه استفاده کنید و هر یک 5 ایده را روی یک کارت فهرست بنویسید و از یک جعبه گل بکشید.

درختان را با هم بکارید

درختان توس برای ما انتخاب خوبی خواهد بود! سپس می توانید درخت را ببینید (امیدوارم) سالها مانند عروسی شما رشد کند. همه جوک های “ریشه کن کنید” را که می توانید بسازید و به لیست پخش عروسی خود اضافه کنید!

سوگند بنویسید و آن را در شام به یکدیگر بگویید

با خواندن نذرهای اصلی خود شروع کنید و سپس یک عهد جدید ایجاد کنید که نشان دهنده زمان گذشته ، خاطرات ساخته شده و زمان حال (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، بچه ها!) باشد. برای یکدیگر به طور چشمگیری بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشم هایش را بچرخاند !!).

نذر ازدواج کات و توماس

درس رقص بگیرید

اگر این کار را قبل از عروسی خود انجام داده اید ، آن را با همان آهنگ ، یک رقص جدید ، دوباره بسازید! یا یک سبک رقص جدید را با هم یاد بگیرید. سالسا؟ تانگو؟ هنگام تماشای فیلم عروسی خود ، با یک درس رسمی تمرین کنید یا از اولین رقص در اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

برای شکار یک شکارچی برای یکدیگر برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید یادگاری های روز عروسی (دعوت نامه ها ، حجاب ها و غیره) را در خانه خود پنهان کنید تا شبیه یک گنج باشد. اگر هیچ بچه ای در اطراف وجود ندارد ، شکارچیان را با درجه R شکار کنید

لیستی از چیزهای مورد علاقه خود برای یکدیگر تهیه کنید

هنگام شام فهرست خود را بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع خواهم کرد…. “من واقعاً دوست داشتم وقتی زنگ زدم ببینم آیا می توانید در مغازه خواربار فروشی قدم بزنید و قبلاً هستید!”

منوی عروسی خود را بپزید (یا کیک خود را بپزید!)

از برنامه ای که به غذای اصلی به کیک منتقل شده است ، یک غذای (یا چند!) برای ایجاد عصر انتخاب کنید. ما میوه و تمشکی داشتیم که هنوز مدتها بعد از اینکه اولین کیک تولد منجمد از بین رفته بود ، رویای آن را داشتم. مینی کیک خرچنگ ، ​​کسی!؟

پیک نیک رفتن

اگر زمان شام دشوار است (شاید بچه ها یا برنامه کاری پیچیده باشد) ناهار پیک نیک تهیه کنید و آن را به چمن ببرید. اگر در نزدیکی یک تاکستان زندگی می کنید ، فضایی بسیار عاشقانه ایجاد می کند. بسته بندی و به اشتراک گذاری این تخته ابزار پیک نیک آسان است.

در تختخواب و صبحانه در منطقه خود بمانید

اگر بودجه ای برای یک سفر لوکس ندارید یا شاید بچه کوچکی در خانه دارید ، راهی برای فرار به مدت 24 ساعت پیدا کنید و در مکانی بمانید که همیشه می خواهید در منطقه خود امتحان کنید. یک شب عروسی را مانند هیچ شب دیگری تمدید می کند!

4 سال مبارک توماس…

ممنون که این سالها را بسیار عالی کردید. از اینکه همیشه یک قدم جلوتر از من تا قلب “فروتن و مهربان” شما هستم ، از هر کاری که انجام می دهید و هر کاری که ما انجام می دهیم قدردانی می کنم!

کات و توماس خارج از ازدواج هستند

همه نوشته های عروسی

آیا می خواهید همه سوابق عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری پست عروسیدیدگاهتان را بنویسید