کار کودکان نباید سرآغاز دیگر آسیب های اجتماعی باشد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در همایش ملی کودکان و نوجوانان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه متاسفانه با پدیده وحشتناکی به نام کار کودکان مواجه هستیم، گفت: اکثر آنها شهروند هستند، آنها هم انسان هستند و از یک بیماری رنج می برند. مرض.

وی افزود: کمیته هایی برای تقویت تمامی تجهیزات یکپارچه برای این منظور تشکیل شده است. این وسایل باید به هم متصل شوند تا بار سنگین کودکان کار را به دوش بکشند.

زاکانی در خصوص همایش ملی حمایت از کودکان و نوجوانان گفت: امیدواریم خدمات رسانی به کودکان کار فعال در کشور که اکثرا شهروندان کشورهای دیگر هستند تسریع شود و این یک آسیب اجتماعی است. رویکرد.” مانند پدیده کار کودکان، دیگر آغاز آسیب های اجتماعی نیست.

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که برای هوشمندسازی تهران چه برنامه ای دارد، گفت: با یک سازمان فناور شروع کردیم. مجوز لازم را گرفتیم و مجوز شورای شهر و اجازه ایشان را گرفتیم.

زاکانی گفت: در حال حاضر در حال آماده سازی برای توسعه زیرساخت های هوشمند هستیم. در زنجیره فناوری بتوانید از قابلیت های مختلف موجود در تهران پیروی کنید، پایتخت تهران باشید و لوگوی هوشمند داشته باشید.