کدام بانک سود بیشتری می دهد؟


نرخ سود سپرده بانکی از بانکی به بانک دیگر متفاوت است و گاهی به ۲۰ درصد می رسد. بر اساس اطلاعات موجود، برخی بانک ها حداقل مبلغ سپرده را تعیین کرده اند و در صورتی که مبلغ سپرده از میزان تعیین شده بیشتر شود، نرخ سود ۲۰ درصد افزایش می یابد.

برای دریافت اخبار داغ بانکی سریعتر اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس به نقل از تجارت نیوز، بانک های آینده، بانک اختاز نوین، پارسیان و دی به برخی از سپرده ها در شرایطی ۲۰ درصد سود پرداخت می کنند. سپرده های بانک آینده یکساله و با نرخ سود ۲۰ درصد است. البته این بانک حداقل مبلغ سپرده را تعیین کرده است. حداقل مبلغی که باید در بانک آینده واریز شود ۱۰ میلیون تومان است و افراد پس از یک ماه می توانند پول را برداشت کنند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بانک اقتصاد نوین به سپرده های زیر ۲۰۰ میلیون دلار ۱۸ درصد سود می پردازد. اما اگر مبلغ سپرده به ۲۰۰ میلیون تومان برسد، نرخ سود آن ۲۰ درصد خواهد بود. بانک پارسیان به سپرده های کمتر از یک میلیارد دلار نیز ۱۸ درصد سود پرداخت می کند. اما با گذشت سه ماه از اعلام سود ۲۰ درصدی سپرده های بیش از یک میلیاردی، شهروندان از آن انصراف خواهند داد.

بانک دی به سپرده های زیر ۱۰۰ میلیون دلار ۱۸ درصد سود می پردازد. پس از سه ماه، شهروندان می توانند بدون پرداخت جریمه از پس انداز خود برداشت کنند. اما اگر فرد بیش از ۱۰۰ میلیون تومان سپرده گذاری کند، سود ۲۰ درصدی به حساب او تعلق می گیرد. کسانی که سود ۲۰ درصدی از حساب خود دریافت می کنند می توانند پس از یک ماه بدون جریمه برداشت کنند. سایر بانک ها تا ۱۸ درصد سود به سپرده ها می پردازند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک آیندهبانک اقتصاد نوینبانک پارسیانبانک دی

برای دسترسی سریعتر: