کدام روش لاغری برای دستگاه مناسب تر است؟


چرا روش های لاغری با دستگاه ها؟

جدیدترین فناوری روز دنیا انواع مختلفی از راه حل ها را برای مشکلات و بیماری هایی که توسط افراد چاق ایجاد شده است ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه لاغری به گونه ای طراحی شده است که تناسب اندام بین اندام را برای افراد فراهم می کند. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک طرفداران زیادی پیدا کرده است و همچنان تعداد بیماران را افزایش می دهد کلینیک لاغری اضافه.

خلاصه ای از بهترین روش های کاهش وزن با دستگاه:

» کدام روش لاغری برای دستگاه مناسب است؟

» چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

» بهترین دستگاه لاغری موضعی

» کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض لاغری موضعی

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی فرد ، میزان چربی و سلولیت موضعی ، ابزار مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. لاغری با ابزار می تواند سلولیت را در عین ایجاد شکل دلخواه افزایش دهد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

سازوکار دستگاه لاغری توسعه یافته است تا بتوان بافت چربی را با استفاده از روشهای مختلف مانند حرارت ، انجماد ، امواج فراصوت ، ارتعاش و .. بافت چربی را از نظر ناحیه بدن به دو دسته معکوس و برگشت ناپذیر تقسیم کرد.به

عملکرد لاغری با دستگاه با ساختن بافت چربی تا آنجا که ممکن است نمی توان ترمیم کرد. به طوری که سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و به انرژی تبدیل می شوند. در این حالت ، دیگر سلول های چربی رشد نمی کنند.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

پزشک با توجه به بافت چربی و ناحیه مورد نظر بهترین ابزار را برای شما انتخاب می کند. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد مراجعه به یک مرکز و کلینیک معتبر است که تمام ابزارهای لازم را در اختیار دارد.

کلینیک لاغری Atresia با ارائه بهترین ابزارهای لاغری موجود مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، LPG ، Body Sculptor و Cryolipolysis ، کاملترین خدمات را ارائه می دهد. از این ابزار لاغری می توان برای چانه ، پشت ، پهلوها ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و نواحی استفاده کرد.به

لاغری با دستگاه

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به خاطر داشته باشید که استفاده از ابزارهای لاغری باید در یک جلسه معمولی انجام شود. معمولاً بین 8 تا 12 جلسه توصیه می شود تا بهترین نتیجه را بگیرید. مدت زمان هر جلسه بسته به دستگاه و ناحیه بدن متفاوت است و بین 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. اکثر افراد از جلسه چهارم به بعد ، اثرات کاهش وزن را با دستگاه تجربه می کنند.

عوارض لاغری موضعی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی به متخصص مراجعه کنید. استفاده نادرست از ابزارهای لاغری می تواند عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوستی ، آلرژی ، آسیب به بافت عروقی و ماهیچه ها را ایجاد کند.

لطفاً قبل از شروع جلسه درمان ، پزشک را از وضعیت جسمانی خود و بیماری زمینه ای مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید