کسب اقساطی آریزو ۵ جدید به مدت محدود


آریزو ۵ جدید در کالا ویژه ماه مبارک رمضان مدیران خودرو حاضر شده است.

برای ورود سریعتر به اطلاعات جدید بازار طلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول نقد اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. همین جا وارد کنید.

به گزارش کاماپرس، کالا ویژه محصول جدید برای رانندگان به مدت محدود تحریک کردن شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزدها می توانند برای بدست آمده این محصول اقدام کنند.

مدیران خودرو آریزو ۵ مانکن ۱۴۰۱ کدام ممکن است به صورت شخصی به کالا می رسد ۷۱۴ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر شخص خاص این خودرو را به صورت اقساطی خریداری تدریجی باید حداقل ۲۸۵ میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۴۰ هزار تومان شناخته شده به عنوان پیش صنوبر بپردازد. در واقع اشخاص حقیقی می توانند مابقی مبلغ را کمتر از به همان اندازه ۵ سال تسویه کنند. نرخ تسهیلات این محصول سرانجام ۶۰ نسبت {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظرف ۴۵ روز کاری به کف دست حامی می رسد. علاوه بر این سرویس اولین این محصول رایگان بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت بیمه فردی ثالث به مدت عالی سال بر عهده نمایندگی {خواهد بود}.

تا حد زیادی بیاموزید:

مورد نیاز به اشاره کردن است مصرف کنندگان تنها ۷۲ ساعت جایگزین دارند به همان اندازه حواله ها را صنوبر کنند از سفارش خریدار لغو تبدیل می شود.

مشخصات آریزو ۵ جدید

آریزو ۵ مجهز به گیربکس شهری است کدام ممکن است نشت صدا به موجود در خودرو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} تنوع تا حد زیادی همراه خود دوچرخه ۱۵۰۰ سی سی توربو، سرعت های بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن گاز کمتری ساخت می تدریجی. این محصول برای اولین بار دارای تجهیزاتی معادل AutoHold را انتخاب کنید و انتخاب کنید آپشن های امنیت است کدام ممکن است در آن کابل های ترمز عجیب و غریب بردن شده است.

یکی اجتناب کرده اند اطلاعات خوش بینانه این محصول را می توان فرمان برقی شناسایی برد کدام ممکن است باعث کاهش بلعیدن اسب بخار را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این دارای شتابزده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر همین مقدمه امنیت سرنشینان می باشد. این خودرو علاوه بر این دارای نمایشگر ۸ صفحه ای است کدام ممکن است امکان حرکت {در سراسر} ملت را لوازم. سیستم جریان هوا مطبوع این محصول به صورت لمسی تعبیه شده است کدام ممکن است تغییرات را برای بلعیدن کنندگان فوق العاده سرراست می تدریجی. طراحی بیرونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانه این خودرو نسبت به مانکن های زودتر جدیدتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوچکتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کنندگان زیادی را به شخصی فریب دادن می تدریجی.

درمورد : مدران خودرو

برای ورود سریعتر: