کشتی آزاد ۲ وزن انتخابی بازی های کشورهای اسلامی/کدام کشتی گیران آزاد راهی قونیه می شوند؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری “فارس”، رقابت های کشتی آزاد ۴ وزن روز یکشنبه به پایان رسید و تکلیف ۸ وزن مسابقات جهانی صربستان مشخص شد. مسابقات انتخابی اوزان ۵۷ و ۷۹ کیلوگرم در تونس برگزار می شود و پرونده چرخه انتخابی مسابقات جهانی بسته می شود.

اما آنها قرار است تیم خود را به مسابقات کشتی آزاد ۱۰ وزن بازی های کشورهای اسلامی که ۲۶ تا ۲۸ مرداد ماه در قونیه برگزار می شود اعزام کنند. البته مسابقات تدارکاتی روز یکشنبه برگزار می شود و قهرمانان برخی اوزان معرفی می شوند که کشتی گیران در قونیه با آن ها مبارزه می کنند اما مشکل اینجاست که برخی از ورزشکاران باید در مسابقات جوانان جهان شرکت کنند.

کادر فنی کشتی آزاد در نظر دارد برای معرفی مردم به بازی های کشورهای مسلمان در ۲ وزن ۶۱ و ۹۲ کیلوگرم روند انتخابی را انجام دهد و این برنامه قرار است ۶ تیرماه برگزار شود.

بنابراین در دسته ۹۲ کیلوگرم احمد بازیری و مهدی خجیلویان به مصاف هم می روند. خجیلیلویان روز گذشته مقابل امیرحسین فیروزپور شکست خورد. فیروزپور به مسابقات قهرمانی جوانان جهان راه یافت و امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در مسابقات قهرمانی جوانان جهان شرکت خواهد کرد. داریوش حضرت کولی و مجید سابقه انتخابی در وزن ۶۱ کیلوگرم را دارند.

علیرضا کریمی و مجتبی گیلیج در وزن ۹۷ و ۸۶ کیلوگرم به عنوان نماینده کشورشان در بازی های کشورهای اسلامی حضور دارند.

انتهای پیام/
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید