کشف ۲۷ تن گندم و یک تن برنج قاچاق در زنجان


ایرج خانی پور، جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان ابهر، در حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در بررسی این کامیون ۲۷ تن گندم به صورت قاچاق و خارج از شبکه توزیع، کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان مربوطه، ارزش تقریبی محموله کشف شده بیش از ۲ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی تصریح کرد: در این رابطه کامیون توقیف و یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.
 همچنین فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود از کشف بیش از یک تن برنج قاچاق به ارزش تقریبی ۲۵۰ میلیون ریال خبر داد.

محمد معصومی راد، در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: ماموران  بخش انتظامی حلب در حین کنترل خودروهای عبوری در محور شهرستان، به یک دستگاه وانت مزدا  مشکوک و آن را متوقف کردند.
 وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی، در بازرسی از خودرو مذکور بیش از یک تن برنج قاچاق را کشف کردند.
 سرهنگ معصومی راد تصریح کرد: کارشناسان ارزش کشفیات قاچاق مکشوفه را حدود ۲۵۰ میلیون ریال برآورد کردند و در این راستا یک متهم دستگیر به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
 فرمانده انتظامی شهرستان ایجرود در پایان تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی پلیس با محتکران و قاچاقچیان در دستور کار قرار داد و هموطنان در صورت اطلاع از هرگونه احتکار یا قاچاق کالا، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۲۳۰۸
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید