گازرسانی فاز ۲ شهر قشم آغاز شد


به گزارش قشم به خبرگزاری فارس، افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان عصر امروز این تفاهم نامه را امضا کردند.

بر اساس شرایط مندرج در این تفاهم نامه، شرکت گاز هرمزگان طراحی، عرضه محصولات ویژه، انجام عملیات مکانیکی، آزمایش شبکه، تزریق گاز به شبکه گازرسانی برای شیرین سازی آب قشم و در نتیجه همراهی با روند تولید این بخش خواهد بود. . کم هزینه.

به منظور تامین سوخت ارزان کارخانه های جزیره و افزایش فرآیندهای تولید، شهر صنعتی تولا تا دو هفته آینده از گازرسانی و گازرسانی به مجتمع های خدماتی روستاهای دفاری، حمیری و کابلی بهره مند می شود. از جمله سایر مفاد، روستاهای اطراف از این خدمات می باشد.این قرارداد.

در اواخر سال ۱۴۰۲ شهر سوزا، شهرک صنعتی و روستاهای اطراف گازگرفته شد و در مرحله بعد شهرهای لافت، طبل و رامکان و روستاهای اطراف در فهرست گازرسانی قرار گرفتند. پروژه هایی برای اطمینان از بهره مندی همه ساکنان جزیره از خدمات رفاهی خواهد بود

با توجه به اجرای خط هوایی ۳۰ اینچ از بندرعباس به قشم توسط شرکت گاز هرمزگان، این شرکت بر اساس طرح جامع نفت و انرژی و برنامه زمان بندی برای تسریع در اجرای خط گازرسانی پایدار گاز طبیعی تلاش می کند. خوراک پتروشیمی ها و نیروگاه ها.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرآیند انتقال شبکه گاز به مرحله نصب هزینه ای برای خانوارها ندارد، اما دریافت انشعاب، نصب کنتور و لوله گذاری داخل خانه بر عهده مصرف کنندگان است.

در این زمینه و برای رفاه حال ساکنان، شرکت گاز آمادگی دارد تا معرفی نامه ای به تعدادی از بانک های عامل برای متقاضیان دریافت وام کم بهره ارائه دهد.

انتهای پیام/۸۸۰۷۴
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید