گردنبند همسایه ها در بازار ظاهر شد. پاسخ کاربر در دیجی کالا


پس از اینکه این سریال با استقبال کاربران شبکه نمایش خانگی مواجه شد، فیلیمو به پلتفرم این سریال تبدیل شد و برای شخصیت های اصلی سریال گردنبند عرضه و به فروش رساند.
به گزارش کاماپرس، دیجی کالا در روزهای اخیر اقدام به تامین این گردنبند با قیمت ۷۰۰ هزار تومان کرده است. همچنین این آگهی برای اولین بار در صفحه رسمی فیلیمو و در صفحه رسمی سریال جیران در اینستاگرام منتشر شد.

این محصول با ارائه بخش زیورآلات زنانه دیجی کالا دارای یک زنجیر فلزی ساخته شده از صفحه برنجی و فیروزه مصنوعی است. این گردنبند ساخت ایران در دیجی کالا به قیمت ۶۲۹۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

آیا گردنبند همسایه شما ارزشمند است؟

دیجی کالا در زمان نگارش این مقاله با دو توضیح زیر در مورد این محصول موافق است. کاربر اول: “میخوای از هر چیز دیگه ای پول در بیاری، اوه، این هدیه به جز گردنبند! – جمع کن بابا.
کاربر دوم البته قبول نکرد، گفت: داشتن چنین گردنبندی مثل مرغ امین شهرزاد خیلی خوب و خاص است اما برای برنج مصنوعی و ظروف فیروزه ای قیمتش خیلی بالاست.

سرنوشت همسایه ها

سریال جیران که تابستان گذشته به پایان رسید اثر حسن فتحی است. بازیگران مشهوری چون بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مهدی پاکدل، غزال شاکری، مریلا زارعی، ستاره پسیانی، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، رویا تیموریان، امیر جعفری، هومن برگنورد، رعنا آزادی آور و بهنا. این باعث شد که تعداد زیادی از مشتریان از همسایگان خود استقبال کنند. خواننده این سریال همایون شجران است که بر جذابیت او افزوده است.
احسان جوانمرد و حسن فاتی نویسندگی مشترک این سریال را برعهده اسماعیل عفیفه بر عهده داشتند.
انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: