یک سمنانی به تیم ملی والیبال جوانان ایران پیوست


به گزارش خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی شورای والیبال استان سمنان، چهارمین دوره تمرینات تیم والیبال نوجوانان از ۶ تا ۲۰ ماه جاری پنجمین جلسه تمرینی والیبال جوانان برگزار شد. تیم از ۲۳ ژوئن تا ۵ جولای برگزار می شود.

پنجمین تمرین تیم والیبال جوانان با حضور ۱۸ بازیکن منتخب سرمربی تیم والیبال جوانان در سالن فدراسیون والیبال برگزار می شود.

عصر روز یکشنبه ۲۱ خردادماه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم والیبال نوجوانان باید خود را به امیرمهدی نفرت کاپیتان تیم والیبال جوانان در خوابگاه انجمن والیبال معرفی کنند.

تیم والیبال جوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ آماده می کند. این مسابقات از ۳۱ مرداد تا ۱۶ شهریور در بحرین برگزار می شود و نماینده ایران در جام فدراسیون والیبال آسیا خواهد بود.

امیرمهدی نفر (سرپرست)، غلامرضا مومنی مقدم (مربی ارشد)، مهران زارع، علی فتاحی، محمد منصوری (مربی)، پویا عزیزی (مربی)، محمدهادی قاسمی (مربی بدنسازی)، محسن سیاهدوش، سعید السعید (آنالیزور) ، گچ (ماساژور)، عرفان مداح (فیزیوتراپ) و پیمان اکبری به عنوان مشاور فنی تیم والیبال جوانان را در این اردو همراهی می کنند.

انتهای پیام/ ۷۴۰۰۳ / م /
آن را در صفحه اول پیشنهاد دهید