۰۷ جزئیات انتقال اردوی جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر – گروه Aimag: نشستی به همت لشکر ۸۴ پیاده لرستان در خرم آباد با حضور امیر برای آشنایی با وضعیت پادگان هفتم برگزار شد. خشک کن فرمانده لشکر ۸۴ لرستان، افسر ارتش، شهردار خرم آباد، عضو حقوقی شورای شهر و مدیرکل فنی استانداری لرستان از جمله مسئولان بودند.

شرح شرایط کمپ ۰۷

امیر مراد خشک کن فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان در این نشست با بیان اینکه طرح توسعه شهری پادگان هفتم هرمبا در سال ۹۲ تدوین و به تصویب مدیریت شهری، کمیته فنی راه و شهرسازی و کمیسیون ماده پنجم رسید، گفت: در سال ۹۴ این طرح تصویب شد، شورا آمد و به ادارات و ارگان های aimag اعلام کرد که آن را اجرا کنند.

وی با بیان اینکه در مجموعه کمپ ۰۷ ۲۴۱ سایت فرهنگی، آموزشی، فضای سبز، خروجی، اسکان، تجارت و غیره وجود دارد، گفت: کمپ ۰۷ در مجموع ۱۵ هکتار مساحت دارد که ۷ هکتار آن برای فضای سبز و تفریح. و اماکن هنری که در اختیار شهرداری قرار گرفته و ۷ هکتار باقی مانده نیز متعلق به سرانه عمومی است و شامل ۲۱۲ واحد آپارتمان و بنگاه، ۱۵۸ قطعه آپارتمان و ۵۴ قطعه بنگاه است.

07 جزئیات کمپ جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان گفت: از ۵۴ یگان، ۲۰ یگان ملک شهرستانی است که ۱۴ واحد مسکونی و ۶ یگان تجاری است.

پیمانکار مالک ۱۱۵ سایت است

انشا خشک کن وی ادامه داد که در سال ۱۳۷۶ اقدام به ساخت آپارتمان برای ۲۳۰۰۰ کارگر برای تامین مسکن کارگران خود کرد.

وی افزود: در این راستا اراضی خرم آباد، کرمانشاه، همدان، تبریز، مشهد، شیراز، تهران و سوله تمیز محسوب می شود که بنا بر اساس وضعیت فیزیکی و ارزش آن تخمین زده می شود، قیمت آن بر اساس قیمت تعیین می شود. کارشناسان نظامی و محلی و سایر ساختمان ها و واحدها به تشخیص پیمانکار و پیمانکار در محل فروش تکمیل می شود.

07 جزئیات کمپ جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز چند قسمت از همین محوطه پادگان هفتم تخلیه شده و در اختیار پیمانکار است، گفت: از این تعداد حدود ۱۱۵ قسمت است. تئاتر کلیه قطعات طبق فرم قانونی خاصی به پیمانکار واگذار می شود.

ارتش همیشه در خط مقدم خدمت و کمک به مردم خود است

انشا خشک کن وی خاطرنشان کرد: این مجموعه در حال حاضر دارای ۷۷ منطقه مسکونی، ۷۷ مکان فرهنگی و ۱۱ مکان فرهنگی و ۱۰ مکان دیگر است. گیر قطعا.

بنا به درخواست اعضای شورای شهر، شهردار، فرماندار و معاون عمرانی، امروز به دعوت پیمانکار جلسه ای گذاشتیم و گفتیم: «این کار را کردیم، شهردار دیروز در تهران جلسه داشت. “

فرمانده لشکر ۸۴ پیاده لرستان با بیان اینکه در آینده نزدیک مردم از این مجموعه استفاده خواهند کرد، گفت: سطح شهر کاسته می شود، راه های دسترسی در خیابان انقلاب از تراکم پاک می شود و ۵۸ نقطه خرید نیز اشتغال زایی می کند. شهر.

07 جزئیات کمپ جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

انشا خشک کن وی تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در خدمت، کمک و رهایی مردم پیشگام بوده است. الافلاکتوسعه جاده استخوان سراب ۳۰۰ سند رایگان در کوی ارتش همکاری ارتش در لرستان.

این پروژه در حال انجام است

پیمانکار ارتش محمد هوشنام نیز در این نشست گفت: شرکت ما به عنوان پیمانکار ارتش در حال انجام برخی کارها در ارتش و شرکت در مناقصات مختلف است. جبران کرد داده می شود.

وی گفت: ما در مناقصه پروژه ارتش در بورس شرکت کردیم و آبان ماه سال گذشته در مناقصه برنده شدیم و قرارداد را امضا کردیم. پروژه بورس بخشی از قلمرو را پوشش می داد. در تبریز و خرم آباد.

پیمانکاران ارتش تاکید می کنند که این پروژه در حال انجام است، فرمانده ارتش زمینی، پروژه ها تئاتر آنها مدام تحت نظر هستند و ما به آنها گزارش می دهیم. وی افزود: کار مدنی پول می خواهد، در ۱ تا ۲ ماه گذشته در تبریز به دلیل جرایم سایبری صحبت از فروش زمین نشده است، اما در خرم آباد، ما دچار مشکل هستیم.

07 جزئیات کمپ جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

هوشنام گفت: از مسئولین aimag گلایه داریم، در این زمینه متضرر هستیم، قیمت مواد از یک ماه قبل تغییر زیادی کرده است.

یک سند یک صفحه ای از فیلدها دریافت کنید

وی تاکید کرد که ارتش در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است تئاتر من مسئولیت دارم که پروژه را دو سال دیگر با همان قیمت سال گذشته به پایان برسانم.» برای ایجاد منبع مالی با این ارزش، ارزش ایجاد کنید و پروژه را به جلو ببرید.

رهبران aimag با تعجب متوجه شدند که کار هنوز کامل نشده است و می توان آن را تغییر داد. مجری ارتش با بیان اینکه کاری که ارتش انجام می دهد بر اساس قانون بوده و در هرم آباد بوده است گفت: این طرح تدوین و در کمیسیون ماده هشتم استان و شورای عالی معماری شهر به تصویب رسید. ۱۳۷۳. سند تملک، مسکن، تجارت، … منطقه شماره یک صفحه.

هوشنیام گفت از اینکه مسئولان استان می گویند کار تمام نشده و قابل تغییر است تعجب کردم این هم برای من جای سوال و تعجب داشت هیچکس این حرف را نزد.

07 جزئیات کمپ جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

وی تاکید کرد که این وضعیت چندین بار برای خدمت به امیر پیش آمده است خشک کن گلایه کردم چون نمی توانم زمین را بفروشم زجر می کشم.

پیمانکار: من پول نقد می خواهم

پیمانکار ارتش با تاکید بر اینکه مالک ۱۱۵ زمین نظامی بوده ام که ۲۱ مورد آن دو ماه پیش آزاد شد و حدود ۳۰ مورد از آنها در هفته جاری بر اساس گزارش وضعیت تخلیه می شود، آماده فروش ملک خود هستم. می تواند آن را به هر کسی بفروشد، با یک شخص حقوقی صحبت کرد، افتخار برگزاری این جلسه را حفظ کرد، خیر پایه من نامه را امضا نکردم که بعداً شکایت نخواهم کرد.

من می خواهم زمینم را به قیمت روز بفروشم، حتی پنج تا ۱۰ درصد ارزان تر، اما پول نقد می خواهم. هوشنیام گفت: حاضرم زمینم را به قیمت روز بفروشم، حتی پنج تا ۱۰ درصد ارزان تر، اما پول نقد می خواهم، چون در حال کار در ساختمان هستم نمی توانم زمین بخرم. تئاتر نه می توانم دوباره زمین را پاکسازی کنم، نه منابعی دارم، نه می توانم زمین را به قولی که داده بودم به شهرداری و سازمان های دیگر بدهم.

وی گفت: ارزش ۲۱ سایت با ۱۵۵۰ مترمربع مسکونی و ۱۱۰۰ مترمربع فضای تجاری را ۸۵ تا ۹۰ میلیارد تن برآورد می کنیم.

07 جزئیات کمپ جدید / پیمانکار: پول نقد می خواهم!

از پیمانکار برای شهردار مهلت بخواهید

سعید فتوحی شهردار هرم آباد نیز با بیان اینکه آیندگان در این زمینه ما را قضاوت خواهند کرد، گفت: در این راستا برای حفاظت از ۱۱ بنای میراث فرهنگی وارد مجموعه شده ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه این خواسته مردم است و این مجموعه ۱۵ هکتار وسعت دارد و می تواند مکان های تاریخی، گردشگری، تفریحی و … باشد، ادامه داد. داغ

شهرداری با اجازه اعضای شورا هر آنچه را که در اختیار دارد می فروشد و روی آن کار می کند شهردار هرم آباد گفت: این مجموعه هنوز تعمیر نشده و ساختمان های آن در خطر ریزش قرار دارد.

فتوحی گفت: با تمام این توضیحات شهرداری یکسری املاک دارد که قابل واگذاری و نظافت به پیمانکاران ارتش است. بیا خرم آباد.

وی ادامه داد: با مجوز اعضای شورای شهر، هر چه داریم را می فروشیم و در این راستا تلاش می کنیم، تمام تلاش خود را می کنیم تا بقیه را از طریق استانداری و دولت محلی تامین کنیم، وزارت میراث فرهنگی و … را دنبال می کند.

شهردار گفت: این خواسته جدی مردم است، ما آماده همکاری با پیمانکار ارتش برای سرمایه گذاری در خرم آباد هستیم، پیمانکار ارتش باید اجازه دهد ملکه را بفروشیم.