۱۴۰۱ اجاره روزانه کیا اسپورتیج ۷ مرداد + مدارک مورد نیاز


بازار اجاره خودروهای لوکس در طول تعطیلات و تعطیلات گرم می شود. اجاره خودرو به افراد زیادی این فرصت را داده است تا با استفاده از خودروی لوکس و محبوبی مانند کیا اسپورتیج از یک سفر مفرح لذت ببرند.

برای به‌روزرسانی سریع‌تر در بازار داغ خودروهای اجاره‌ای، اینستاگرام Kamapress را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپرس، بسیاری از افراد زمانی که علاوه بر زمان سفر به انجام کارهایی مانند جشن عروسی، سفرهای شهری یا جلسات کاری می پردازند، خودروی لوکس تری مانند کیا اسپورتیج را اجاره می کنند. اجاره کیا اسپورتیج در بین خودروهای مدرن خارجی بسیار محبوب و مقرون به صرفه است. کماپرس شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره کیا اسپورتیج را بررسی کرده است.

شرایط اجاره روزانه کیا اسپورتیج بدون راننده

در مجموعه سعادت رنت می توانید یک کیا اسپورتیج را بدون راننده برای مدت حداقل ۳ روز اجاره کنید. استفاده از کیا اسپورتیج پس از اجاره مشروط به شرایط خاصی است، از جمله رانندگی روزانه ۲۵۰ کیلومتر در ساعت. اما پس از بازگرداندن خودرو، مازاد پیموده شده محاسبه و قبول می شود.

اجاره کیا اسپورتیج در تهران و شهرستان ها به راحتی با رزرو آنلاین و تماس تلفنی انجام می شود و اپراتور تعیین شده خودروی مورد نظر را در محل به مشتری تحویل می دهد و این یکی از مزیت های اجاره کیا اسپورتیج است. مجموعه بیمه بدنه و شخص می باشد. سومین مورد بر روی خودرو است، بنابراین در صورت تصادف مشتری هیچ هزینه ای نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز برای اجاره کیا اسپورتیج بدون راننده

اجاره کیا اسپورتیج بدون راننده مستلزم ارائه مدارک لازم توسط مشتری می باشد. مشتری باید ابتدا چک یا سفته ای را بابت ارزش خودرو و همچنین مبلغ وثیقه ارائه دهد. البته این مبلغ و چک در هنگام برگشت خودرو برگشت داده می شود.

از دیگر مدارک مورد نیاز برای اجاره کیا اسپورتیج می توان به گواهینامه رانندگی با حداقل ۶ ماه اعتبار، اصل کارت ملی مستاجر، عکس و گواهی اشتغال به کار معتبر اجاره کننده خودرو اشاره کرد. همچنین مستاجر باید حداقل ۲۰ سال سن داشته باشد.

قیمت اجاره روزانه کیا اسپورتیج

اجاره کیا اسپورتیج در تهران و شهرستانها بر اساس روز، هفته و ماه; ۱.۷۹۰.۰۰۰ تومان در روز برای اجاره این خودرو به مدت ۳-۶ روز. این عدد برای ۷-۲۰ روز روزانه یک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و برای بیش از ۲۰ روز یک میلیون و ۷۱۰ هزار تومان محاسبه شده است.

اما اگر به دنبال اجاره خودرو ارزان یا خودروهای لوکس دیگر هستید، نرخ اجاره روزانه این خودروها به شرح زیر است؛

مربوط به: رانت مانع

برای دسترسی سریعتر: