20 ایده برای ذخیره سازی شیشه میسون خالی


تعداد زیادی کوزه خالی صنایع دستی در خانه دارید؟ این لیست از ایده های خالی برای ذخیره سازی شیشه های سنگ تراشی به شما کمک می کند تا به روش هوشمند بازیافت و استفاده مجدد کنید!

اگر مجموعه ای از کوزه های بنایی خالی دارید که منتظر استفاده هستند دست خود را بالا بیاورید.

از مربا شاه توت گرفته تا سس گوجه فرنگی تا هدایای تاج گل ، بسیاری از ما دارای شیشه های شیشه ای هستیم. به جای اینکه سطل های خالی را به سطل زباله بیندازم ، آنها را در سراسر خانه ام استفاده می کنم.

من اولین بار از شیشه های بنایی بیشتر استفاده کردم وقتی مادربزرگ تعداد زیادی محصول قدیمی به من هدیه کرد. من از آن هم برای دکوراسیون و هم برای نگهداری وسایل در خانه مثل یک قلم روی میزم استفاده می کنم!

قلم های رنگارنگ در کوزه های سنگ تراشی قدیمی

همانطور که در طی این سالها کوزه های بیشتری به دست آوردم ، روشهای بیشتری برای استفاده از آنها برای راه حل های ذخیره سازی در خانه ام ارائه کردم.

اندازه یک شیشه ماسون

اندازه شیشه ها بیش از آنچه فکر می کنید وجود دارد ، و چندین مارک و رنگ مختلف نیز وجود دارد! توپ به خاطر کوزه های فیروزه ای رنگ زیبا معروف است و نسخه های جدیدی نیز می سازد.

به طور کلی ، ما سه اندازه اصلی داریم: کوارتز (کوزه های بزرگی که ممکن است برای نگهداری کوزه ها در انبار تهیه کنید) ، شیشه های نعناع (کوزه های کنسرو مخصوص شما) و نیم لیتر.

شما همچنین می توانید “پینت های نخبه” ، شیشه های گلابی ، با اندازه مسطح که فوق العاده چمباتمه زده و پهن هستند ، مینی کوزه ها و موارد دیگر پیدا کنید. اندازه های بیشتر – بیشتر می توانید از آنها استفاده کنید!

روشهای بسیار خلاقانه ای برای استفاده از شیشه های سنگ تراشی و لوازم جانبی وجود دارد که آن را حتی هوشمندتر می کند – توصیه های لوازم جانبی من را در پایین این پست بررسی کنید!

20 ایده برای ذخیره سازی شیشه میسون خالی

جا قلمی

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، من عاشق ظاهر یک کوزه پرنعمت روی میزم با قلم های رنگی و Sharpies در آن هستم. این سه کوزه از مادربزرگم تهیه شده است و برای نگهداری غذا کمی قدیمی است ، بنابراین لوازم جانبی میز در واقع وجود دارد.

فروشگاه نی

من این ایده خوب را زمانی به دست آوردم که مقدار زیادی کاه درخت توس از روز تولد پسرم باقی مانده بود و نمی دانستم آن را کجا بگذارم. آنها آنقدر زیبا هستند که من می خواهم آنها را در معرض نمایش بگذارم ، اما نمی خواهم آنها خاکی باشند. کوزه های قدیمی برای نجات!

کشو را تقسیم کنید

من اخیراً طوفان مغزی کردم تا محفظه های ذرت ما را ذخیره کند. شیشه ماسون برای نجات! خبر خوب در مورد این راه حل این است که شیشه دارای یک رد پای کوچک در کشوی بلند است بنابراین به فضای زیادی احتیاج ندارد.

ذرت روی دسته بلال در یک شیشه سنگ تراشی

دارنده دستگاه فوری صفحه

3 شیشه پشت سر هم = DYI! یک شیشه میسون به اندازه یک پینت به یک جعبه پنیر قدیمی مناسب است. من تعدادی از این جعبه ها را دارم که در انبارها ، کت ها و موارد دیگر استفاده می کنم. وقتی مهمانی به سبک بوفه در خانه داشتیم ، این ظرف ظروف را رها کردم. این مجموعه از 3 شیشه رنگ آمیزی شده سفید عالی است!

انبار انبار

شاید به یاد داشته باشید زمانی که من در آشپزخانه خود قفسه ای داشتم که اندازه مناسبی برای یک شیشه سنگ کوارتز بود. من غلات و آجیل را در آنها نگهداری می کنم و نه تنها به راحتی در دسترس هستند ، بلکه بسیار عالی به نظر می رسند. من هنوز از کوزه ها برای برنج خام و دانه های برنج ، آجیل و دانه های ذرت بو داده استفاده می کنم.

گل آرایی

گل های موجود در کوزه های بنایی چیز جدیدی نیست ، اما آیا می دانید که آنها یک روکش مخصوص به نام “قورباغه گل” ایجاد می کنند که به جداسازی ساقه ها کمک می کند؟ مادرم -در قانون -آنها را دوست داشت و این زیبایی را از باغش برایم آورد!

سس سالاد درست کنید

مواد را اضافه کنید ، درب را اضافه کنید ، تکان دهید !!! در یخچال نگهداری شود.

به عنوان یک لیوان نوشیدنی

ما از شیشه ها برای لیوان های اصلی نوشیدنی خود استفاده می کنیم! نصف یک پیمانه کوچک برای کودکان مناسب است و این نوشیدنی برای…. خوب ، یک لیوان آبجو! به نظر می رسد بطری ها از شیشه های شکننده دوام بیشتری دارند.

گچ را ذخیره کنید

جعبه گچ خراب شد؟ نصب درپوش سخت است بدون اینکه گچ به طرف دیگر بیفتد؟ یک لیوان نیم لیتری برای صرفه جویی!

آهک در کوزه های بنایی نگهداری می شود

لوازم اداری

هر پدر کوچک در خانه شما ممکن است به یک ظرف برای نگهداری آن نیاز داشته باشد. سنجاق های ایمنی ، گیره های کاغذی ، سنجاق ها ، سنجاق های بابی – کوزه های پینتی برای همه آنها عالی است.

صابون شستشوی دست

یک جلد آداپتور بخرید و یک پمپ صابون فوری دارید. من این درپوش ها را خریدم ، آنها همچنین برچسب های منطبق با خود دارند 🙂

درب های صابون کف ساز برای شیشه های ماسون

کره نگهدار

می توانید یک کره گران قیمت بخرید … یا فقط می توانید از یک شیشه استفاده کنید! ما کره خود را روی پیشخوان نگه می داریم تا نرم و پهن شود. نصف چوب در یک کوزه نیم لیتری عالی است. در ماشین ظرفشویی ظاهر می شود تا بین چوب ها را تمیز کند.

نگهدارنده گربه

آیا می دانید چند قوطی رنگ به سختی باز می شوند؟ و سپس با هم زدن رنگ ، آشفتگی ایجاد می کنید. من یک شیشه رنگی دستی برای لمس سریع روی تزییناتم نگه می دارم. یک متخصص رنگ ممکن است به من بگوید که این برای رنگ مناسب نیست ، اما اگر “شدید” باشد می توانم مقدار آن را بسیار کم کنم! تا اینجا برای من کار می کند.

با آنها تزئین کنید!

آنها را با اشیاء زیبا مانند صدف یا شاخه پر کنید. یا آنها را رنگ کنید. اگر در این کار خوب هستید یا از Etsy استفاده می کنید و از کسی می خواهید کار رنگ آمیزی را برای شما انجام دهد ، می توانید این را خودتان تهیه کنید these این گزینه های رنگی زیبا را بررسی کنید!

کنسرو و مربا و ماست ، آه!

بر هیچ کس پوشیده نیست که کوزه های بنایی پادشاه صنعت کنسرو و نگهداری مواد غذایی هستند. علاوه بر مربا و سبزیجات ترشی ، می توانید از آنها برای تهیه ماست یا کفیر ، کامبوچا ، چای آفتابی ، چای ذخیره سازی ، مخلوط کوکتل و موارد دیگر نیز استفاده کنید!

روز آماده سازی

این بطری برای تهیه جو دوسر یک شبه ، پودینگ چیا یا سالاد شیشه ای مشهور معروف جهان مناسب است. سس را روی قسمت زیرین بریزید و هنگامی که آماده خوردن هستید در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. یا از آن برای ذخیره سوپ و سس در روز آماده سازی خود استفاده کنید.

امتحان کنید: سالاد کوزه تایلندی Crunch Mason Jar و پودینگ انبه چیا

آماده سازی ذخیره سازی پودینگ انبه چیا

ذخیره گیاهان دارویی

شیشه های میسون یک اندازه ایده آل برای ذخیره بسیاری از معجون ها هستند. کمی آب به ته آن اضافه کنید و مواد را مانند گل بچینید. روی طاقچه پنجره (یک روز) یا در یخچال (چند روز) نگهداری کنید.

اتاق خشکشویی

آیا به دنبال دکمه شل هستید یا ماشین لباسشویی یا خشک کن خود را تعویض می کنید؟ در شیشه نگهداری کنید! مادرم در بزرگسالی مجموعه ای از دکمه ها را در شیشه ها داشت.

فریزر دارای بستنی – دهان پهن است

بطری دهانه پهن نگهدارنده خوبی برای این قالب بستنی loli است که از آن برای ریختن باقی مانده اسموتی استفاده می کنیم. قالب را داخل شیشه بریزید ، اسموتی را بریزید ، در یخچال نگه دارید تا منجمد شود ، ظرف را بلند کنید!

ایده های بیشتری برای ذخیره کوزه های بنایی خالی دارید؟ من می خواهم آن را در نظرات بشنوم !!

لوازم جانبی میسون جار

اگر قبلاً به وب سایت آنها سر نزده اید ، Mason Jar Lifestyle همه چیزهایی را که می توانید در مورد تهیه یک کوزه در سر داشته باشید ، دارد! آنها انواع لوازم جانبی شیشه ای را می سازند ، از هر نوع درپاهی که می توانید تصور کنید تا نی های قابل استفاده مجدد ، پمپ های صابون ، آستین های سیلیکونی و چراغ های خورشیدی!

لوازم جانبی شیشه ماسون

آمازون همچنین دارای بسیاری از لوازم جانبی مفید است – مانند این درب قورباغه گل برای چیدمان شیشه.

این برچسب تخته سفید برای نگهداری هر نوع شیشه ای ضروری است !! برای ایجاد متن زیبا یک قلم گچ بگیرید 🙂

ایده های بیشتری می خواهید؟ “Etason Jars” را در Etsy پیدا کنید و جامعه طراحان باعث می شود چشم قلب را ببینید !!

ظروف میسون خالی بیشتر خالی

من یک کوزه اضافی در بالای کابینت آشپزخانه ام نگه می دارم (می دانید ، منطقه ای که برای رسیدن به آن نیاز به نیمکت پله دارید؟).

اگر فضای ذخیره سازی دارید ، کابینت های اضافی در خانه شما کار می کنند. اما به یاد داشته باشید که می توانید با کوزه ها نیز تزئین کنید! اگر قفسه های باز دارید ، شیشه ها را می توان در یک ردیف بسیار مرتب کرد!

اگر آنها را به صورت عمده خریداری می کنید ، جعبه اصلی را نگه دارید یا از جعبه مقوایی با جداکننده (مانند انگور) برای جدا کردن شیشه ها استفاده کنید.

خرید پست

ایده های بیشتر برای ذخیره سازی:دیدگاهتان را بنویسید