۲۲ جولای ۱۴۰۱ بازار سهام/ افزایش شاخص کل با ادامه خروج پول!


شاخص کل بورس امروز با ۶ هزار و ۵۱۷ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز یک میلیون و ۴۹۰ هزار و ۵۱ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با ۱۵۳۷ واحد افزایش به ۴۰۷.۱۲ واحد رسید.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، نمادهای «شپنا»، «شبندر» و «شتران» بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل امروز داشتند. حجم معاملات کل بورس به ۱۹ میلیارد و ۵۲۱ میلیارد تومان رسیده است. امروز بیست و یکمین روز متوالی بود که مالک قانونی با زیان خالص ۲۲۳ میلیارد پول واقعی وارد بازار واقعی شد. بزرگترین خروجی پول واقعی روز مربوط به سهام شرکت مبین متعلق به انرژی خلیج فارس بود. پس از آن نمادهای «د» و «کسرا» بیشترین پول واقعی را به خود اختصاص دادند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

محسن علیزاده، عضو هیأت نظارت مجلس شورای عالی بورس از طریق توییتر از فروش خودرو در بورس کالا خبر داد. این موضوع بر روند شاخص کل تاثیر گذاشته است. این در حالی است که اکثر کارشناسان بازار بر این باورند که شرایط بورس چندان مساعد نیست و شرایط مساعدی برای قیمت سهام وجود ندارد. در حالی که شاخص کل بورس در حال افزایش است، حجم سهام در حال کاهش است و اعتماد سهامداران را کاهش می دهد و نقدینگی واقعی را از بازار سهام خارج می کند.

اطلاعات کلی:

سهم ملت را بدان

بیمه ملت در بازارهای اولیه، تابلوهای اصلی و صرافی ها با نماد «فلز» عرضه می شود. ارزش بازار این سهم تا امروز به حدود ۳۵۵۶ میلیارد تن رسیده است. سهام خصوصی گروه مدیریت ارزش دارایی صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت سهامی خاص افوگ نیلی خلیج فارس و شرکت سهامی خاص سرمایه گذاری صبا تامین بزرگترین سهام ملت را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه ملیموجودی

برای دسترسی سریعتر: