۲۳ مرداد ۱۴۰۱ قیمت گوشی موبایل / شرایط جدید خرید انواع گوشی چیست؟


سخنگوی انجمن واردکنندگان تلفن همراه از اطلاعات جدید و تغییرات در روند خرید و رجیستر گوشی تلفن همراه خبر داد. آیا این بخشنامه جدید قیمت های معتبرترین فروشگاه تلفن همراه کشور را تغییر خواهد داد؟

برای اخبار داغ بازار موبایل سریعتر، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کماپپرس، در روزهای پایانی هفته گذشته برخی پایگاه های خبری اخباری مبنی بر تغییر ضوابط خرید و فروش گوشی تلفن همراه بر اساس مصوبه آخرین جلسه کمیته ثبت نام موبایل پس از فروش گوشی منتشر کردند. تلفن فقط مشتری این بر اساس کد ملی خریدار است.

در سال های اخیر ثبت نام تلفن همراه در سامانه همتا تنها با درج کد ملی خریداران انجام می شد. . اما به گفته مسئولان، روند خرید گوشی تلفن همراه محدود نیست، بلکه تغییرات جدیدی برای تسهیل این روند هم برای خریدار و هم برای فروشنده ایجاد می شود.

امیر ایشاگی، دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تنها تغییری که می خواست در روند فروش تلفن همراه مطرح شده در جلسه کمیته ثبت نام ایجاد کند، صدور فیش الکترونیکی علاوه بر فیش های فیزیکی است. هدف شفاف سازی فرآیند فروش و اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان است.

هیچ محدودیتی وجود ندارد

سخنگوی انجمن واردکنندگان تلفن همراه با تکذیب اینکه تصمیم جدید مانع یا محدود شدن مصرف کنندگان برای خرید تلفن همراه می شود، خاطرنشان کرد: کاری که این طرح انجام می دهد تغییر روند طرح افق است. این امر کل زنجیره تامین تلفن همراه را شفاف تر می کند.

وی در تشریح این روند تصریح کرد: آنچه تاکنون اجرا شده این است که اطلاعات کالا، خرید و فروش به واحد فروشگاه و فروشنده نهایی به طور کامل در برنامه آینده منعکس نمی شود و تنها در لایه واردکنندگان است. ، اطلاعات به طور کامل ثبت می شود. تا به حال وقتی کالا به دست فروشنده می رسد، فروشنده کالا را از طریق سامانه اوگخوف یا خارج از سامانه به فروش می رساند. اگر محصول در سامانه فروخته می شد، کار به این صورت ادامه می یافت و پس از فعال سازی گوشی، کدی از طریق پیامک برای فروشنده ارسال می شد و فروشنده می توانست اطلاعات فروش را ثبت کند. آنچه در سامانه اوغوف وجود دارد، اما اکنون برای ساده‌تر شدن فرآیند، نیازی نیست فروشنده منتظر ارسال کد از سوی خریدار باشد، بنابراین شناسه تلفن و کد ملی خریدار یک بار در سامانه ثبت می‌شود و این اطلاعات کافی است تا ادامه روند خرید، فروش، نگهداری و ارسال کالا.

به گفته سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، با ثبت این اطلاعات در سامانه اوغوز، خریدار نیازی به ارسال کد ندارد و فروش کالا در سامانه اوغوز ثبت می شود و مراحل خرید و خرید انجام می شود. انجام شود. فروش هم برای خریدار و هم برای فروشنده راحت تر است.

مطمئن ترین قیمت های فروشگاه تلفن همراه در کشور را بررسی کنید

لازم به ذکر است که این روند محدودیتی برای فروشگاه های معتبر ایجاد نمی کند و البته قیمت های معتبرترین فروشگاه های تلفن همراه کشور نیز تغییری نخواهد کرد. قیمت گوشی ها ثابت خواهد ماند، به خصوص آیفون هایی که واردات آن ها در ماه های اخیر با مشکل مواجه شده است.

انتهای پیام

مربوط به: کیف کالا

برای دسترسی سریعتر: