۲۵ جولای ۱۴۰۱ قیمت/نرخ بیت کوین کاهش یافت، اما مشکل شبکه ارزهای دیجیتال افزایش یافت!


قیمت بیت کوین در روز نتوانست از کانال ۲۰۰۰۰ دلار عبور کند و ۴۱۳ دلار از دیروز به ۲۰۶۳۳ دلار کاهش یافت. این وضعیت منجر به کاهش درآمد ماینرها خواهد شد.

برای دسترسی سریع به داغ ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتالاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، قیمت بیت کوین امروز کمتر است، اما کندل قیمت کلی مثبت است. بر اساس گزارش CoinDesk، قیمت بیت کوین طی سه روز گذشته در یک روند صعودی مستمر بوده و تا حدی ضررهای ابتدای هفته گذشته را جبران کرده است. با این حال، وضعیت بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، همچنان نگران کننده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته کریگ ارلام، تحلیلگر ارشد گروه آواندا، چشم انداز کوتاه مدت ارزهای دیجیتال با توجه به محیط پرخطر در بازارهای مالی جهانی و ورشکستگی های متعدد در این صنعت، همچنان نگران کننده است. برخلاف آنچه اکثر فعالان بازار و سرمایه گذاران معتقدند، ورشکستگی های متعدد در صورت سقوط بیشتر بیت کوین نگران کننده تر هستند.

کاهش قیمت بیت کوین چه تاثیری بر جریان بازار داشت؟

بر اساس گزارش ها و اطلاعات مختلف، کاهش قیمت بیت کوین تاثیر زیادی بر درآمد ماینرها داشته است. بر اساس آخرین گزارش ۳۰ روزه گلاسنود، از زمانی که قیمت در ماه نوامبر به اوج خود رسید، درآمد کل استخراج کنندگان بیت کوین ۵۷ درصد کاهش یافته است. در عین حال، سطح دشواری استخراج بیت کوین همچنان در حال افزایش است و از آن زمان تاکنون ۱۳۲ درصد افزایش یافته است. افزایش سختی نشان می دهد که ماینرهای باقی مانده مقیاس عملیات خود را بسیار افزایش داده اند. علاوه بر این، هیچ ورودی جدیدی در شبکه ارزهای دیجیتال وجود ندارد و برخی از آنها در طول رکود بازار به این بخش اضافه شده اند.

ساده ترین راه مبادله ارزهای دیجیتال در ایران

همانطور که ماینرهای جدید در سراسر جهان به امید کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال مشغول خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هستند، بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی نیز به این حوزه روی آورده اند. در نهایت، شرایط برای معامله انواع ارزهای رمزپایه در ایران کمی دشوارتر است. البته پورتال OK Exchange تا حدودی موانع این کار را برطرف کرده است. از طریق پورتال OK Exchange، افراد می توانند از بین ۷۰۰۰۰۰ ارز دیجیتال مختلف در این وب سایت انتخاب کنند و بدون ایجاد کیف پول خرید و فروش کنند.

انتهای پیام

مربوط به: خوب معاوضه

برای دسترسی سریعتر: