۲۶ جولای ۱۴۰۱ بیشترین تأثیر را بر بازار سهام داشت / شاخص کل میدکو.


شاخص کل بورس نسبت به دیروز ۱۱ هزار و ۶۱۱ واحد کاهش یافت و به رقم یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۴۳۹ واحد رسید. همین شاخص وزنی نسبت به روز گذشته با ۳ هزار و ۲۰۶ واحد کاهش به رقم ۴۰۲ هزار و ۳۷۰ واحد رسید.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ بازار سهاماینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش آژانس کماپرس، کل معاملات بورس امروز به ۷۶ هزار و ۳۲۶ میلیارد تومان افزایش یافت. «میدکو»، «تاپیکو» و «نوری» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. امروز میزان خالص انتقال مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی است و ۴۹۶ میلیارد تن پول از این بخش خارج شده است. بیشترین جریان پول واقعی مربوط به سهام شرکت پالایش نفت تهران «شپنا» بود که مبلغ آن ۵۶ میلیارد تومان بود. پس از آن، شخصیت های «د» و «شتران» بیشترین پرداخت پول واقعی را دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

امیر توپچی پور، تحلیلگر بورس در گفتگو با تجارت نیوز گفت: بورس از نظر فنی و ارزش معاملاتی وضعیت خوبی ندارد. در حال حاضر بورس از کمبود نقدینگی رنج می برد. عدم اطمینان در مورد توافق برجام و مسائل مشابه منجر به کاهش بازارهای سهام شد. تا زمانی که این بلاتکلیفی ادامه دارد، نباید نسبت به بازارها به ویژه بورس خوش بین باشیم.

اطلاعات کلی:

با نرخ بیمه معلمان در بورس آشنا شوید

بیمه معلم در بازار دوم با نماد «ومالمم» قرار دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۷۳۲ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان می رسد. مالک اکثریت سهام شرکت های سرمایه گذاری کشتیرانی ایران، سرمایه گذاری فرهنگیان، سهام خاص، بانک سرمایه، سهام عام، سرمایه گذاری راستین نوین کیش، سهام خصوصی، کشتیرانی اقیانوس خروشان کیش، سهام خصوصی و معالم است.

انتهای پیام

مربوط به: بیمه معلمموجودی

برای دسترسی سریعتر: