۲۷ جولای ۱۴۰۱ بورس / شاخص کل بهبود یافت


شاخص کل بورس امروز پس از چند روز کاهش رشد کرد. این شاخص نسبت به روز گذشته با ۲۷۴۱ واحد افزایش به رقم ۱۵۰۴۰۸۱ واحد رسید. شاخص هم وزن نسبت به روز گذشته با ۳۸۸ واحد کاهش به رقم ۴۱۷ هزار و ۲۹۵ واحد رسید.

اینستاگرام Comapress را برای به روز رسانی سریع در بازار سهام دنبال کنید. از جانب پایان شامل شدن.

به گزارش کاماپرس، امروز شاخص کل بورس به دلیل تاثیر مثبت شخصیت های «شپنا»، «نوری» و «حکشتی» افزایش یافته است. امروز کل گردش مالی بورس به ۱۲۷ هزار و ۶۲۲ میلیارد تومان افزایش یافته است. امروز ارزش خالص انتقال مالک قانونی به بازار واقعی منفی است و ۳۴۹ میلیارد تن پول واقعی از بورس خارج شده است. بیشترین ورود پول واقعی مربوط به سهام شرکت بیمه «بپاس» در پاسارگاد بود. پس از آن نمادهای «فولاد» و «پارس» بیشترین پول را به بیرون زدند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بازار سهام امروز اندکی افزایش داشت و برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند روند بازار تا پایان هفته قوی باقی بماند. فردین آقابزرگی، تحلیلگر بورس در گفت و گو با تجارت نیوز، با بیان اینکه روند امروز بازار متعادل است و برگزاری مجمع شرکتی وضعیت را بهبود می بخشد، گفت: به این دلیل که برگزاری مجمع، پول را به سمت بورس هدایت می کند و شاخص کل را افزایش می دهد.

اطلاعات کلی:

با سهام سلبریتی ها آشنا شوید

سهام شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با نشان افتخاری در بازار اول فرابورس عرضه می شود. در حال حاضر ارزش بازار این سهم ۷۰ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان است. گروه مالی سپهر صادرات، سهامی عام، صندوق سرمایه گذاری خصوصی بازاریابی سرمایه سپهر بازار و شرکت سهامی عام گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند اکثریت افراد مشهور را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: سهام

برای دسترسی سریعتر: