۲۸ خرداد ۱۴۰۱ قیمت طلا / دلالان سکه به دنبال اخبار تحریم هستند


دلار کاهش یافت اما قیمت طلا و سکه در بازار داخلی افزایش یافت. قیمت طلای ۱۸ گرمی امروز با ۳۴ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش نسبت به دو روز گذشته به یک میلیون و ۴۴۹ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است. سکه از روز پنجشنبه با ۳ درصد افزایش به ۱۵ میلیون و ۶۰۴ هزار در مرز تومان رسید.

اینستاگرام Camapress را دنبال کنید تا اخبار داغ بازار طلا و سکه را سریعتر دریافت کنید. از جانب پایان درج کنید.

به گزارش کاماپرس، حمایت از بازار طلا و سکه در حال کاهش است اما قیمت این فلزات گرانبها کاهش نیافته است. به گفته فعالان بازار، موج سکه‌فروشان در تحریم‌های جدید روز گذشته به افزایش قیمت سکه و طلا ادامه داد. آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا اخیرا گفته است که اگر توافقی حاصل نشود، آمریکا از تحریم های خود برای محدود کردن صادرات نفت، فرآورده های نفتی و پتروشیمی به خارج از ایران استفاده خواهد کرد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

پیش بینی قیمت سکه تا دوشنبه

بازار طلا و سکه این موضوع را برجسته کرده و امروز قیمت این فلزات گرانبها افزایش یافته است. در حال حاضر قیمت نیم سکه با ۰.۶ درصد افزایش نسبت به دو روز گذشته به مرز ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت ربع سکه با ۰.۵ درصد افزایش از روز پنجشنبه به ۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی با ۵۰ هزار کاهش نسبت به دو روز گذشته به ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تن رسیده است.

محمد کشتی آرای، نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، گفت: قیمت حباب امروز با افزایش قیمت این فلزات گرانبها افزایش یافته است. بر اساس نظرسنجی ها، قیمت طلا و سکه احتمالا تا روز دوشنبه به همین میزان نوسان خواهد داشت.

اطلاعات کلی:

چه نوع سنگ های قیمتی، طلا و جواهرات را سفارش دهیم؟

اگر فردی به جواهرات، جواهرات پر سنگ، طلا علاقه مند است و نمی خواهد پول زیادی بپردازد، خرید فیروزه نیشابور توصیه می شود. اویو یکی از معروف ترین و البته قیمتی ترین سنگ های دنیاست. اما فیروزه در ایران مقرون به صرفه است و برای تزیین زیورآلات مناسب است.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: