۲۹ تیر ۱۴۰۱ قیمت طلا/حباب سکه تخلیه شد؟!


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۲۸۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به یک میلیون و ۳۴۶ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. نرخ سکه نیز با ۰.۶ کاهش نسبت به روز گذشته به ۱۴ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان رسید. با این حساب حباب سکه کمی فروکش کرده است.

برای دسترسی سریع به اخبار داغ در بازار طلا و سکه اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش پایگاه خبری کامپرس، قیمت فلزات گرانبهای داخلی در برابر دلار آمریکا و قیمت اونس در حال کار است. قیمت هر اونس امروز با ۰.۲ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۷۱۳ دلار آمریکا رسید. البته نسبت به یازده ماه پیش قیمت طلا کمترین قیمت را دارد. اما دیروز قیمت این فلز گرانبها تا ۱۷۰۰ دلار عقب نشینی کرد و سپس به دیوار حمایتی این سطح برخورد کرد و به سطح بالاتری رسید.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دلایل تخلیه حباب سکه

اگرچه قیمت طلا و سکه کاهش یافته است، اما تقاضا برای این فلزات گرانبها پایین است. محمد کشتی آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با توجه به کاهش تقاضای سکه و نزدیک شدن به ماه محرم، حباب این فلز گرانبها به یک میلیون و ۶۰۰ هزار کاهش یافته است. تومان. قیمت نیم سکه امروز با ۰.۶ درصد کاهش نسبت به دیروز به حداکثر ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید. نرخ ربع سکه نسبت به روز گذشته با یک درصد کاهش به ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی با ۰.۲ درصد کاهش نسبت به دیروز به ۳ میلیون و ۷۰ هزار تومان رسید.

کشتی آرای گفت: با ثبات نسبی نرخ ارز و اونس، قیمت سکه تا روز شنبه تغییر چندانی نخواهد داشت و در محدوده فعلی نوسان خواهد داشت.

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: