۲۹ جولای ۱۴۰۱ شرایط بازار سهام / شاخص کل اندکی کاهش یافت


شاخص کل بورس با ۷۱۶ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۵۱۳ هزار و ۷۱۷ واحد رسید. شاخص کل هم وزن تا امروز با ۳۸۸ واحد افزایش نسبت به دیروز به رقم ۴۲۱ هزار و ۴۸۱ واحد رسید.

اینستاگرام Comapress را برای به روز رسانی سریع در بازار سهام دنبال کنید. از جانب پایان شامل شدن.

به گزارش کامپرس، امروز شخصیت های «شپنا»، «فارس» و «نوری» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس دارند. کل گردش مالی بورس تا امروز به ۷ هزار و ۵۸۷ میلیارد تومان کاهش یافته است. امروز ارزش خالص واگذاری مالک حقوقی به بازار واقعی برای دوازدهمین روز متوالی کاهش یافت و ۴۳۶ میلیارد تن پول واقعی از بورس خارج شد. بیشترین ورود پول واقعی در سهام پالایشگاه نفت اصفهان شپنا بوده است. پس از آن نمادهای «هوگ استار» و «شفا» بیشترین خروجی پول واقعی را رقم زدند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

به گفته برزو حق شناس، تحلیلگر بازار سهام، بازار سهام از کمبود نقدینگی رنج برده است. در حال حاضر نقدینگی در بازار وجود ندارد و حجم معاملات بازار بسیار کم است. به گزارش هاکشناس، بازار سهام اساسا در شرایط خوب و ارزشمندی قرار دارد. این در حالی است که بازار سهام از سایر بازارها عقب است و در صورت عدم افزایش حجم معاملات، شاخص کل حرکت محسوسی نخواهد داشت.

اطلاعات کلی:

با تاپکیش آشنا شوید

سهام تاپکیش متعلق به پارسیان کیش، اولین شرکت تجارت الکترونیک فرابورس است که عرضه کرده است. ارزش بازار سهام در حال حاضر ۱.۴۶۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون است. اکثریت سهام تپکیش متعلق به گروه پردازش اطلاعات بانک پارسیان، شرکت سهامی خاص، شرکت تجارت الکترونیک و سهامی عام پارسیان، صندوق سرمایه گذاری خصوصی امید لوتوس پارسیان و افراد حقیقی است.

انتهای پیام/

بستگی دارد به: سهام

برای دسترسی سریعتر: