۴۳ نفر بر اثر سیل در استان تهران جان باختند


شهردار تهران از کشته شدن ۴۳ نفر و مفقود شدن ۳ نفر بر اثر سیل در استان تهران گفت: ۱۵ نفر در فیروزکو، ۲۲ نفر در امامزاده داوود، یک نفر در دماوند، یک نفر و چهار نفر در شهرستان شمیرانات جان باختند. مردم در پردیس مردند».

خبر دادن گلو به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران ، محسن منصوری با اشاره به وضعیت آبگرفتگی اخیر در استان تهران و ساماندهی راه ها اظهار داشت: یک مفقودی در فیروزکو و ۲ نفر در فردیس داریم که امیدواریم به زودی وضعیت بهبود پیدا کند باید آنها را شناسایی کرد.”

وی در ادامه گفت: عملیات امداد و نجات امامزاده داوود (علیه السلام) در مراحل پایانی قرار دارد و تمامی تجهیزات و امکانات در حال نگهداری است.

استاندار تهران افزود: گروه های جهادی زیادی در منطقه فعال هستند و در کنار اقدامات مسئولان باید حفاری در داخل منازل سیل زدگان نیز انجام شود.

منصوری گفت: لیست برآورد خسارت سیل در استان تهران را نهایی می کنیم و به دولت اعلام می کنیم و سپس وارد فضا برای بهسازی و نوسازی این مناطق می شویم.

منصوری در پایان با اشاره به تعداد جان باختگان این حادثه گفت: ۱۵ نفر در فیروزکو، ۲۲ نفر در امامزاده داوود، یک نفر در دماوان، یک نفر در شمیرانات، چهار نفر در شهرستان پردیس، یعنی در در مجموع ۴۳ نفر در سیل در استان تهران جان باختند.

روایت بیخا از سیل تابستان ۴۱۰ م

پس از سیل شنا نکنید

سیل مرداد خطرناک ترین سیل ایران است

ترس از سیل ستایش می شود

انتهای پیام

ایرانی ها نگران چه هستند؟
اینجا دیدن