۴۶۰ میلیارد ریال از سوی دولت به گندم کاران زنجان اهدا شد


ولی الله زمانی مدیرکل غلات و خدمات بازرگانی زنجان امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ۴۶۰ میلیارد ریال از طریق بانک امل (کشاورزی) به عنوان بخشی از قیمت خرید تضمینی به گندمکاران پرداخت شد.

مدیر کل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان تاکید کرد: کار تامین قیمت تضمینی گندم کشاورزان ادامه دارد و جای نگرانی نیست. در روزهای آینده حساب و مطالبات آنها تا این لحظه پرداخت خواهد شد.

وی در خصوص پرداخت گندم به کشاورزان افزود: پس از عرضه گندم به مراکز تجاری و تهیه مدارک مربوطه، پرونده پرداختی به بانک کشاورزی ارسال و پس از تایید اداری نزد کشاورزان واریز می شود. ‘ حساب.

در حال حاضر ۲۶ مرکز در استان فعال و آماده تحویل گندم از کشاورزان هستند، «کشاورزان می توانند با نشان دادن کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی و ثبت نام در سامانه دولتی گندم را به مراکز خاصی تحویل دهند. سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ادامه داد: بر اساس بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی قیمت خرید تضمینی یک کیلوگرم گندم معمولی و دوروم از کشاورزان در سال جاری ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۰ هزار و ۹۲۰ تومان است. هزار تومان به عنوان پاداش سفارش یک کیلوگرم گندم به دولت به مبلغ فوق اضافه شد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را در صفحه اول توصیه کنید