۵ خودروی الکتریکی که در سال ۲۰۲۳ وارد بازار می شوند (فیلم)


با گسترش زیرساخت ها و افزایش محبوبیت خودروهای برقی در بین خریداران، خودروسازان جهانی به تدریج وارد عرصه تولید و توسعه خودروهای برقی شده و سعی در به روز رسانی و تجهیز هر چه بیشتر محصولات خود دارند تا از رقبای خود پیشی بگیرند. . در قسمت زیر ویدیویی از ۵ خودروی بسیار جدید و پیشرفته را مشاهده خواهید کرد که در سال ۲۰۲۳ به فروش خواهند رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، کیا تایید کرده است که شاسی بلند EV9 در سال ۲۰۲۳ وارد بازار اروپا می شود، اگرچه هنوز این خودروی الکتریکی برای سایر بازارها تایید نشده است، اما انتظار می رود در نهایت به فروش برسد و مورد استقبال جهانی قرار گیرد. .. SUV کیا EV9 یک خودروی تمام برقی با سه ردیف صندلی، بدنه بزرگ و بدنه بزرگ است. در واقع این خودروی مفهومی که در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ۲۰۲۲ ارائه شد، توجه بسیاری را به خود جلب کرد و توانست به خوبی در بین رقبای خود بدرخشد.

جزئیات شاسی بلند کیا EV9 هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما آنچه مشخص است این است که اجزای مشترک آن با هیوندای Ioniq 7 است و هر دو از یک پلت فرم استفاده می کنند. کیا ادعا می کند که این SUV الکتریکی با یک بار شارژ می تواند ۴۸۲ کیلومتر را طی کند.

لازم به ذکر است که قیمت شاسی بلند EV9 حدود ۵۰۰۰۰ تومان اعلام شده است.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: چیهیوندای

برای دسترسی سریعتر: