۶ بهترین اپلیکیشن حسابداری اندروید


ما به ابزاری قابل اعتماد نیاز داریم که ویژگی‌ها و ابزارهای مختلفی را برای بررسی موجودی حساب شرکت، مدیریت جریان‌های نقدی، ارسال فاکتور به مشتریان و پیگیری امور مالی ارائه دهد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ فناوری اطلاعات اینستاگرام را در Camapress دنبال کنید. از جانب پایان شامل شدن.

خوشبختانه اپلیکیشن های اندرویدی زیادی وجود دارند که از انواع وظایف مالی پشتیبانی می کنند. این برنامه های کاربردی ابری را می توان از دستگاه های مختلف در دسترس قرار داد و درآمد و هزینه ها را پیگیری کرد. در اینجا ما بهترین برنامه های حسابداری اندروید را لیست می کنیم.

۱.برنامه حسابداری اندروید Expensify

با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی اندرویدی خود می توانید هزینه ها را ثبت کنید، رسید پرداخت را قرار دهید، صورت های مالی را مدیریت کنید، با دوربین گوشی با استفاده از عملکرد SmartScan فاکتور را ثبت کنید و اسناد را به صورت فایل ذخیره کنید. رابط کاربری ساده و کارآمد این برنامه بزرگترین مزیت آن است و بسیاری از افراد نسخه موبایلی برنامه را به نسخه دسکتاپ ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانید:

۲. اپلیکیشن حسابداری اندروید FreshBooks

این برنامه برای مشاغل کوچک طراحی شده است که نیازی به حسابداری پیچیده ندارند. با نصب این اپلیکیشن اندرویدی می توانید فاکتور ایجاد و ارسال کنید یا پرداخت ها و موجودی ها را پیگیری کنید. همچنین می توانید اسناد هزینه را به فاکتور خود پیوست کنید و برنامه های مختلف را با این برنامه همگام کنید. ویژگی بارز این برنامه توانایی منحصر به فرد آن در مدیریت فاکتورها و کنترل هزینه ها است.

۳. نرم افزار حسابداری اندروید QuickBooks

بدون شک نرم افزار پیشرو در بازار مالی و حسابداری، این نرم افزار پیشروترین شرکت Intuit است. برنامه اندروید QuickBooks به شما کمک می کند تا صورتحساب، مدیریت هزینه، ردیابی حقوق و دستمزد و بسیاری از ویژگی های ضروری دیگر را تنظیم کنید. این نرم افزار دارای امکاناتی مشابه نسخه دسکتاپ است و سهولت استفاده از آن باعث می شود بسیاری از مدیران به QuickBooks دسترسی پیدا کنند. از مزایای این نرم افزار می توان به ویژگی هایی مانند اسکن اسناد پرداخت، عملکردهای مربوط به فاکتور و ذخیره تراکنش اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری اندروید-کاماپرس

۴. اپلیکیشن حسابداری اندروید Wave

نرم افزار Wave هر آنچه را که برای مدیریت امور مالی خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. کنترل پنل این برنامه اندرویدی را می توان سفارشی کرد و دارای عملکردهای مختلفی مانند مدیریت صورتحساب، ردیابی هزینه و درآمد و صورتحساب است. این نرم افزار با قابلیت اسکن ۱۰ بار رسید و قابلیت اسکن رسید با رابط کاربری واضح و جذاب، انتخابی عالی برای حسابداری مشاغل کوچک می باشد.

۵. اپلیکیشن حسابداری Xero اندروید

این نرم افزار یکی از بزرگ ترین فونت های حسابداری جهان است و اپلیکیشن اندروید در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است. با این برنامه می توانید تمامی مسائل مالی را کنترل و مدیریت کنید. رابط های کاربری ساده Xero، مانند مدیریت موجودی، فاکتورهای کاربر، اسناد محل قرارگیری و صورت های مالی، این اپلیکیشن را محبوب کرده است.

۶. اپلیکیشن حسابداری اندروید Zoho Expense

وقتی صحبت از گزارش هزینه به میان می آید، برنامه اندروید Zoho Expense بالاتر از همه گزینه های دیگر قرار می گیرد. با ردیابی خودکار هزینه ها، ذخیره اسناد دیجیتال و تجزیه و تحلیل ورودی ها و خروجی ها، همه چیزهایی را که برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارید، فراهم می کند. استفاده آسان و پردازش سریع دو ویژگی منحصر به فرد این برنامه است.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: