9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان جوان که واقعاً از آنها لذت خواهید برد


به دنبال طرحی مناسب برای یک نوجوان یا نوجوان جوان هستید که شما نیز آن را دوست دارید؟ در اینجا نه مورد از موارد مورد علاقه اخیر ما وجود دارد.

پیدا کردن یک نمایش برای نوجوانان و نوجوانان بسیار دشوار است. ممکن است نمایش های متحرک برای آنها بیش از حد کودکانه به نظر برسد. اما چیزی که نوجوانان مسن دوست دارند ممکن است پر از محتوای بهتری باشد که برای سنین بعدی ذخیره می کنید.

اگر دوست دارید برنامه ها را با هم تماشا کنید ، حتی سخت تر است. چیزی که نوجوان یا نوجوان شما از آن لذت می برد و شما واقعاً منتظر آن هستید؟ به نظر می رسد می توانید تمام شب را برای آن اسب شاخدار بچرخانید.

برای ساده تر گفتن ، من 9 نمایش عالی برای tweens در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +جمع آوری کردم. همه اینها با پسر کوچکتر و با ما اتفاق افتاد.

برخی هشدارها:

 • نوجوان جوان ما پسری است که عاشق ماجراجویی های اکشن است ، بنابراین بسیاری از این نمایش ها تمایل دارند.
 • من یک پیشنهاد سنی از رسانه های عقل سلیم اما شما را تشویق می کند تا در مورد هر نمایش بیشتر بخوانید ، زیرا آنها جزئیات و رتبه بندی بیشتری را در دسته بندی های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنس ارائه می دهند. پسر ما در سن 12 یا 13 سالگی شاهد همه این موارد بود. اما هر کودکی متفاوت است و هر خانواده تصور متفاوتی از آنچه مناسب است دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست جامع تر که طیف وسیع تری از سنین را پوشش می دهد ، لیست مگا شوهایی که باید تماشا کنید را مشاهده کنیدبه

9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانانی که واقعاً دوست دارید

1. نامه به پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک شوالیه جوان در حال آموزش با پیشگویی های قدیمی ، قدرت های جادویی و همراهان همیشه در حال تغییر مبارزه می کند و در تلاش حماسی برای نجات پادشاهی خود است.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: همه عناصر جالب a را دارد بازی تاج و تختمجموعه های سریال (پادشاه! شوالیه! مبارزه با شمشیر! جادو!) منهای همه ناله ها ، ظلم و غیره (ahem) محتوای بزرگسالان.

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی پلاس: “کوهنورد انفرادی رایگان الکس هانولد آماده می شود تا به رویای مادام العمر خود برسد: El Capitan را بدون طناب به ارتفاع 3200 فوت از یوسمیت ارتقا دهید.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: این مستند برنده جایزه اسکار از نشنال جئوگرافیک باعث می شود نفس خود را نگه دارید. ما آن را یک روز قبل از رفتن به دیوار کوهنوردی داخلی سرپوشیده تماشا کردیم و فکر می کنم این باعث شد پسر مراقب من کمی شجاع باشد!

3. 100 پا موج (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این مجموعه شش قسمتی ماجراهای دهه ها پیشگام موج سواری گرت مک نامارا را نشان می دهد ، که پس از بازدید از نازاره ، پرتغال به امید غلبه بر امواج 100 فوتی ، این ورزش را به ارتفاعات بسیار بیشتری رساند و با ساکنان محلی به آنها کمک می کند. برای تبدیل دهکده های کوچک ماهیگیری به بزرگترین مقصد موج سواری جهان. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: در حالی که جوانان ممکن است خسته شوند (و چند لحظه آهسته وجود دارد) ، ما گرفتار این داستان موج سواری شدید می شویم. در حالی که تمرکز بر یک موج سوار مرد است ، چندین موج سوار زن شدید نیز برجسته شده اند.

4. هیچ کجا پسران (آمازون ، 10+)

 • آمازون می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سام – در یک سفر مدرسه در یک مسیر جنگلی متراکم هستند. آنها خود را گم شده و گرفتار یک رعد و برق غیرمنتظره و شدید می بینند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر وجود ندارند! “
 • چرا ما آن را دوست داریم: نمایش شبیه است Stranger Things Lite-نه ترسناک ، اما همچنان تعلیق آور و جذاب است. ما هر چهار فصل نمایش را تماشا کردیم ، اگرچه آنها گروه جدیدی از شخصیت های اصلی را معرفی کردند.

5. ماده تاریک (HBO Max)

 • از HBO: “بر اساس رمان حماسی فیلیپ پولمن ، ماده تاریک در پی یتیمی در یک ماجراجویی حماسی به دنیایی موازی که در آن روح انسان به شکل حیوان ناطق وجود دارد. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: من آن را دوست دارم وقتی یک سریال دختری قوی و شجاع دارد ، به ویژه با داستان فوق العاده ای مانند این. ما عاشق ورود به دنیای فانتزی این نمایش هستیم.

6. Shadows and Bones (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک علیه نقشه ساز یتیم آلینا استارکوف توطئه کردند ، زیرا او نیروی خارق العاده ای را به راه انداخت که می تواند سرنوشت جهان جنگ زده او را تغییر دهد.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: یک دختر قوی دیگر به عنوان شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک تر و جالب تر است اما یک داستان جذاب است – و ممکن است بچه های شما را نیز عاشق مجموعه کتاب کند.

7. Good Omens (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است ، به این معنی که فرشتگان بدخلق و شیاطین شل که بیش از حد به زندگی روی زمین علاقه دارند مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون متحدی بعید تشکیل دهند. اما آنها دجال ، 11 ساله را از دست داده اند. پسر یک ساله ای که نمی دانست در پایان روز می خواهد آن را بیاورد و آنها را مجبور به ماجراجویی کرد تا او را بیابند و دنیا را نجات دهند تا دیر نشده باشد. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: این اقتباسی عجیب و غریب از رمان نیل گیمن است (و جان هام در نقش فرشته فرشته گابریل از چه چیزی خوشش نمی آید؟). مراقب باشید که یک صحنه وجود داشته باشد که تا پایان سریال کاملاً غیر ضروری باشد.

8. گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از فرود بر روی یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون برای زنده ماندن و فرار با همه احتمالات مبارزه کردند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: ما برنامه اصلی را از دوران کودکی به یاد می آوریم ، و این راه اندازی مجدد بسیار استرس زا بود ، اما همچنان بر خانواده تمرکز داشت.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “یک فیلمساز با یک اختاپوس که در جنگلهای لپه آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی غیرمعمول برقرار می کند و زمانی یاد می گیرد که حیوان رازهای دنیای خود را به اشتراک بگذارد.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: ما طرفداران مستند هستیم و این یکی از باورنکردنی ترین مواردی است که تا به حال دیده ام. این در زیر آب تکان دهنده و جالب به نظر می رسد.

نمایش های بیشتر برای نوجوانان Tweens & Young

نشان دادن بچه هایمان که دوست دارند اما ما احساس می کنیم “مه” در مورد آنهاست

 • قدرتهای شفابخش شخص (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله با اختلال اضطراب اجتماعی دبیرستان را شروع کرد ، او در یک سگ حمایتی عاطفی به نام دود قدرت گرفت.”
 • روانی (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای در نقش شان اسپنسر ، بسیار عجیب و غریب ، یک مشاور پلیس است که جنایات را با قدرت مشاهده به حدی حل می کند که پلیس او را روانی می داند – یا تا زمانی که او به آنها اجازه ندهد فکر کنند.”
 • زندگی گورتیمر گیبونز در خیابان عادی (Amazon Prime ، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی اش ، رنجر و مل ، امری عادی است ، زیرا آنها در خیابان معمولی حرکت می کنند – یک حومه معمولی که کمی چیز جادویی در زیر سطح دارد.”دیدگاهتان را بنویسید