Genesis X Spidium; اولین ماشین سبک معماری کره


برند لوکس هیوندای، جنسیس، نیز متعهد به تجمل است و این تعهد در کوپه الکتریکی جنسیس X اسپیدیوم که فضای داخلی شیک آن از ایده های کره ای الهام گرفته شده است، مشهود است. زیبایی فضا در سفیدی آن است، اختراع شد. این ایده اغلب در معماری کره ای دیده می شود که در آن از اجزای ساده و بزرگ استفاده شده است. همین ایده در کابین جنسیس ایکس اسپیدیوم که المان های بزرگی در وسط آن قرار گرفته بودند، اجرا شد. کابین مملو از مواد باکیفیت است و ظاهر آن حسی راحت و در عین حال آینده نگرانه به X-Spidium می دهد.

به گزارش کامپرس، جنسیس ایکس اسپیدیوم گامی بلند به سوی الکتریکی شدن محصولات هیوندای و جنسیس است. این خودروسازان پیش از این با عرضه خودروهای هیوندای EV و هیوندای آیونیک وارد بازار خودروهای برقی شده بودند، اما اکنون تصمیم گرفته اند با ساخت خودروهای منحصر به فرد، سهم بیشتری از بازار خودروهای برقی را به خود اختصاص دهند.

جنسیس داخلی X Speedium

نمای داخلی جنسیس ایکس اسپیدیوم برای اولین بار در نمایشگاه خودروی کالیفرنیا به نمایش گذاشته شد. پیش از این رویداد، جنسیس از طرح مفهومی طراحی بدنه خودرو در نمایندگی جنسیس در نیویورک رونمایی کرد.

طراحی داخلی به شدت بر روی راننده متمرکز است و صفحه منحنی اطراف راننده را پر می کند. کنسول وسط و پانل ابزار یکپارچه شده اند و تجربه رانندگی منحصر به فردی را ایجاد می کنند که باعث می شود راننده احساس کند در محیط غوطه ور است. نورپردازی بسیار پیشرفته جلوه های بصری زیبایی ایجاد می کند که بسیار شگفت انگیز است.

طراحی بدنه جنسیس ایکس اسپیدیوم

جنسیس ایکس اسپیدیوم بر اساس کانسپت X ارائه شده قبلی ساخته شده است و در نظر گرفته شده است که فلسفه طراحی شرکت جنسیس را نشان دهد. شکوه قهرمانانه در واقع کانسپت X نشان می دهد که نسل بعدی خودروهای الکتریکی این خودروساز چگونه خواهد بود.

در قسمت جلویی خودرو، چراغ های خطی و کشیده را در تمام طول جلو می بینیم که الگویی موج مانند ایجاد می کند. به گفته جنسیس، این طراحی چراغ جلو نشان دهنده تکامل خودروهای تمام الکتریکی این شرکت است. جنسیس امیدوار است تا پیش از سال ۲۰۳۰ حداقل ۶ خودروی تمام الکتریکی را برای بازارهای جهانی آماده کند.

در مجموع می توان گفت که Genesis X Speedium کوپه الکتریکی زیبایی و هیجان خودروهای آینده را نشان می دهد. رنگ بندی پنل های بدنه و طراحی خیره کننده فضای داخلی کابین واقعا این ایده را تایید می کند زیبایی فضا در سفیدی آن است.

انتهای پیام

مربوط به: آغازهیوندای

برای دسترسی سریعتر: