SUV زیبا و نجیب تویوتا هریر ۲۰۲۲ (ویدئو)


برخلاف مدل قبلی خود، تویوتا هریر ۲۰۲۲ تنها با موتور توربو عرضه می شد، اما اکنون تنها با موتور تنفس طبیعی در دسترس است که در مدل پایه تویوتا راو۴ نیز دیده می شود. در قسمت زیر ویدیوی معرفی تویوتا هریر مدل ۲۰۲۲ را مشاهده می کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا درج کنید.

به گزارش کاماپرس، تویوتا هریر ۲۰۲۲ از یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر بهره می برد که ۲۳۱ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. نیروی موتور از طریق یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) به چرخ های جلو منتقل می شود. تویوتا هریر ۲۰۲۲ در ۹.۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن ۱۹۰ کیلومتر در ساعت است.

تویوتا هریر ۲۰۲۲ بر اساس معماری جدید جهانی تویوتا (TNGA) ساخته شده است و در مقایسه با مدل قبلی خود کمی بزرگتر و پایین تر است و ظاهر آن بیشتر شبیه به خودروهای کوپه است. این چراغ به صورت ماتریس LED بوده و به قسمت بالایی جلو پنجره متصل می شود. چراغ های مه شکن LED و رینگ های ۱۸ اینچی دو رنگ در مدل جدید دیده می شود.

تویوتا هریر ۲۰۲۲ در داخل کابین دارای یک کنسول الماسی شکل با الهام از زین اسب و همچنین برخی تجهیزات بسیار جدید و خلاقانه از جمله سقف پانوراما الکتروکروم و آینه دید عقب دیجیتال است. شایان ذکر است که این SUV در حال حاضر تنها در ژاپن و چند کشور دیگر موجود است و تویوتا هنوز تاریخ عرضه جهانی را تعیین نکرده است.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: تویوتا

برای دسترسی سریعتر: