دانش آموزان چندین ماه قبل از اتهام تجاوز به سرپرستان گزارش دادند


CLEVELAND – یکی از محافظان مدرسه کلیولند متهم به تجاوز ، متهم به درخواست و تجاوز جنسی به چند دانش آموز ، به دلیل رفتار نامناسب چند ماه قبل از دستگیری به مدرسه مدرسه کلورلند گزارش شد.

Derrick Dugger ، 29 ساله ، نگهبان دبیرستان فنی شرقی در کلیولند صبح سه شنبه در دادگاه به اتهامات محکوم شد.

طبق سوابق دادگاه ، بازرسان می گویند که او یک دختر 15 ساله را مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی کرده و پیام های نامناسبی به دانش آموزان ارسال کرده است. یک کارآگاه در این گزارش نوشت که داگر یک “شکارچی” و “خطری برای این زن جوان” بود.

داگر هفته گذشته پس از آغاز تحقیقات در اوایل ماه نوامبر رسما متهم به تجاوز شد ، اما یکی از خانواده کلیولند به WEWS-TV وابسته به اسکریپس اعلام کرد که آنها را چند ماه زودتر گزارش کرده اند.

به گفته جویس سوان ، دختر 15 ساله او با نیازهای ویژه بلافاصله پس از شروع سال تحصیلی در دبیرستان فنی شرقی از داگر شکایت کرد.

گزارش CMSD در مورد شکایت دریافت شده توسط WEWS مورخ 7 سپتامبر بود – بیش از 2 ماه قبل از اتهام داگر.

در این گزارش ، دختر سوان به رئیس گفت که در ابتدا ، یکی از سرپرستان از او پرسید که آیا دوست پسر دارد یا خیر و از او خواست تلفنش را بررسی کند. روز بعد با گفتن “صبح بخیر عزیزم” به او سلام کرد.

پس از آن ، دانش آموز گزارش داد ، نگهبان به او گفت که “نحوه چرخاندن آن را دوست دارد” در اینستاگرام.

دانش آموز گفت که احساس ناراحتی می کند و این موضوع را به رئیس اعلام کرد ، او با مادرش تماس گرفت و به او گفت که این گزارش را گرفته و تحقیق می کند.

اما سوان گفت که تا زمانی که داگر متهم نشده باشد ، هرگز این به روزرسانی را نشنیده است.

سوان گفت: “چه کسی این را به بچه های کوچک می گوید؟ شما باید مطمئن شوید که این بچه ها سالم هستند و آنها را شکار می کنید.”

او گفت که می ترسد اگر دخترش گزارش ندهد چه اتفاقی می افتد – و عصبانی است که مدرسه در ابتدا کار بیشتری انجام نداد.

سوان گفت: “دخترم یک کودک با نیازهای ویژه است. او هرگز در یک میلیون سال فکر نمی کرد که به مقامات دولتی مراجعه کرده و گزارش را ارائه دهد.” دختر اوتیسم یا هر چیز دیگری ، و او یک شخصیت معتبر است. “

سوان گفت که امیدوار است بتواند مدرسه را با به روزرسانی های بیشتر دنبال کند و سایر والدین را تشویق کند تا به فرزندان خود گوش دهند و اقدام کنند.

CMSD بیانیه زیر را به WEWS ارسال می کند:

تموجین تیلور ، مدیر مدرسه تأیید کرد که در 7 سپتامبر ، او در حال بررسی ادعاهایی است که نشان می دهد ماموران امنیتی به دختری اظهارنظرهای کلامی نادرستی کرده اند که توسط نگهبانان رد شده است و مدیر نتوانسته آن را اثبات کند. مدیر مدرسه می خواهد که با نامزد کتبی دانش آموز شکایت را ثبت کند و مدیر با نگهبان درباره تعامل مناسب با دانش آموز صحبت می کند. هنگامی که دانش آموز دوم در اوایل ماه نوامبر با نگرانی در مورد آقای دکتر ظاهر شد. داگر ، مدیر اصلی بخش ایمنی و امنیت منطقه و تحقیقات پلیس کلیولند در پی آن انجام شد.

محققان معتقدند حداقل سه قربانی وجود دارد و ممکن است تعداد بیشتری نیز وجود داشته باشد.

در حالی که تحقیقات جنایی ادامه داشت ، بیل مکانیکی بدون پرداخت CMSD متوقف شد.دیدگاهتان را بنویسید