در اینجا می توانید از میکرودرم ابریژن روی زمین سود ببرید


شاید شما در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مطب آبگرم یا مطب خود و مزایایی که برای پوست شما مفید است شنیده باشید. یا این که آیا تا به حال انتظار پوست سلبریتی های فوق العاده نرم را داشته اید و امیدوارید که به آخرین مراقبت های پوستی نیز دسترسی داشته باشید. اما ما به شما یک راز کوچک می دهیم: درست است ، شما می توانید میکرودرم ابریژن را روی زمین مجاز کنید. ممکن است نتایج یک روش میکرودرم ابریژن حرفه ای را بدون تغییر حتی در PJ های خود تقلید کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن روی زمین ، خواص آن و نحوه استفاده از مزایای میکرودرم ابریژن ، با Nestor Antolin ، مربی شرکتی دکتر Dr. مراقبت از پوست برانت.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید میکرودرم ابریژن را یک شکل سطحی لایه برداری فیزیکی بدانید.

مراقبت در مطب معمولاً شامل یک دستگاه یا اپلیکاتور مانند ساکشن است که با ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست را بمالد. در صورت م ،ثر بودن ، این درمانها اغلب بیش از 100 دلار در هر ویزیت هزینه می کنند و بهترین نتایج را پس از چند جلسه ایجاد می کنند.

تیم دکتر الهام گرفته از مزایای چنین روشی ، بنابراین می توانید از یک محیط حرفه ای لذت ببرید. براندت اولین درمان میکرودرم ابریژن را روی زمین ایجاد کرد. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، لایه بردار پرفروش “ترکیبی از کریستال اکسید آلومینیوم حرفه ای است که در روش های اداری استفاده می شود-با اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و نشان دادن پوست روشن ، صاف و درخشان” هر دو به طور مستقیم با هر بار استفاده. “ما هر دو ماده لایه بردار را ترکیب می کنیم تا اسید لاکتیک” آماده کننده “پوست باشد تا لایه برداری مکانیکی را به حداکثر برساند ، سوزش را کاهش دهد اما کارایی را افزایش دهد.”

کرم میکرودرم ابریژن ساده آنها همچنین حاوی ترکیب گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند.

از میکرودرم ابریژن استفاده کنید

به فکر امتحان میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین برخی از مزایای کلیدی میکرودرم ابریژن را شامل می شود که شامل بهبود موارد زیر است:

 • علائم پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • کدر

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که بهبود “خفیف تا قابل توجه” در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان های میکرودرم ابریژن ثابت بود. آنها همچنین خاطرنشان کردند که تحقیقات گذشته به بهبود سنتز کلاژن و ضخامت پوست اشاره کرده است که نشان دهنده پتانسیل درمان برای جوانسازی جامع پوست است.

مطالعه دیگری در سال 2016 همچنین افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با افزایش خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش کرد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (خط قرمز قرمز)
 • عکس

از آنجایی که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از مزایای کلی گردش و تجدید سلول های پوستی نیز بهره مند خواهید شد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” به این ترتیب ، لایه برداری “مانند بردن پوست ما به باشگاه بدنسازی – و راز بهترین نتایج ، نگهداری است.”

بازویی که داروهای دکتر را نگه داشته است. میکرودرم ابریژن براندت

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین بیان می کند که میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، چند مثال وجود دارد که تصور می شود میکرودرم ابریژن برای همه مفید نیست ، از جمله اگر شما دارای پوست حساس یا واکنش پذیر هستید. وی گفت: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی سطحی پوست آسیب دیده هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین هنگام آزمایش درمان ها و روش های جدید مراقبت از پوست یک قانون کلی را ارائه می دهد: بهتر است برای ایجاد یک رژیم مراقبت از پوست که مخصوص مشکل پوستی شما است ، با متخصص پوست خود مشورت کنید.

نحوه مراقبت صحیح از میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن – یعنی پوستی شاداب تر ، شاداب تر و روشن تر – استفاده کنید ، هنگام اضافه کردن این درمان به رژیم مراقبت از پوست ، باید به نکاتی توجه کنید:

 • اگر اجازه میکرودرم ابریژن را در آبگرم یا مطب پوست می دهید ، مطمئن شوید که این کار توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از مراقبت از زمین ، به آرامی و پیوسته پیش بروید (و با برنامه خود ملایم باشید ، نه تهاجمی) تا عملکرد مانع پوست خود را به خطر نیندازید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته اعمال کنید ، همیشه بین برنامه ها حداقل سه روز فاصله داشته باشید.”
 • وقتی از سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از مرطوب کننده ها و سرامیدهای ترمیمی آن را تقویت کنید. آنتولین توضیح می دهد که انجام این کار “احتمال تحریک را کاهش داده و سلول های پوست را جوان تر نگه می دارد.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست جدید خود استفاده کنید. البته ، این نکته نهایی بر ایمنی پوست و آفتاب برای همه – و نه فقط برای افرادی که روتین میکرودرم ابریژن دارند – تأکید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید