روز اول ، نگاه اول – کات غذای اصلی می خورد


این یک خبر کوچک است-و این!

پشت 2 عکس مدرسه

کیدوس هفته گذشته به مدرسه بازگشت – این نقاشی سالانه او است!

کلاس ابتدایی

کلاس 3

مازن سن 3

مازن می خواهد این عکس را بسازد:

تاریخ شب در Passiflora

یکی از رستوران های جدید ما در Cville به دلیل فصل همه گیری بسته شد و تابستان امسال بازگشایی شد. منوی فولاد-مدیترانه مستقیماً به کوچه من بود !! من یک مارگاریتای دودی نرم تهیه کردم و به دنبال آن مقدار زیادی چیپس و کوسو و فجیتا برای خوردن خوردم.

(توجه داشته باشید “بدون پیاز خام” در منوی من – من این را در حساب Resy خود نوشتم و کارکنان Passiflora یادداشت کردند و من را به منویی بردند که در آن ظروف حاوی پیاز خام ذکر شده بود. من این را دوست دارم!)

شراب نوشیدن

Vinebox

حمایت نمی شود ، فقط سرگرم کننده است !! Vinebox یک لیوان شراب را در یک کاسه زیبا آورد. من یک جعبه Peaks & Valleys و 9 شراب دیگر خریدم تا امتحان کنم. (توجه داشته باشید که آنها اغلب 20 discount تخفیف دارند ، به این ترتیب من این جعبه را خریدم!)

اگر چند وعده غذایی واحد ، چیزهای جدید دوست دارید ، این جعبه را دوست خواهید داشت.

WTSO

من همچنین رویدادهای چشیدن شراب و سایر غذاها / وب و WTSO (معروف به Wine ‘Til Sold Out) را اجرا می کنم. ما دو شراب باور نکردنی اسپانیایی را چشیدیم. آیا موافقت نمی کنید که وقتی مکعب را مکث می کنید ، خم می شوید و مکیده اید وقتی از زمین منطقه مطلع می شوید از کجا مزه می گیرد؟ من هم اینچنین فکر میکنم! Quo Old Vines Grenache Campo De Borja 2012 و 91 Pt. El Brazo Albarino 2020. رنگ قرمز با قیمت پایین ذهن را متلاشی می کند. همه ما فکر می کردیم یک بطری 30 دلار است.

آنها همچنین یک کد تبلیغاتی به من دادند تا با همه شما به اشتراک بگذارم: کاتیتس با 15٪ تخفیف برای اولین سفارش شما 50 دلار یا بیشتر!

شراب تا مزه فروخته شده

قابلمه کامل!

پان همیشه همه را تازه می داند – پان کامل!

مانند برادر بزرگتر خود ، Pot Perfect دارای طرحی است که قابلمه را چند کاره می کند: درب های مخصوص پخت ، قاشق و اجاق گاز تا 425 درجه. و داشتن یک پوشش سرامیکی خوب در داخل برای تمیز بودن بسیار صاف و آسان است. من عاشق تخته سنگ آبی هستم !!! رنگ ها به سرعت در حال فروش هستند ، FYI!

شراب های پد را محکوم کنید

ما یک بار شراب + مغازه جدید در مرکز شهر داریم! به نام Crush Pad Wines! ترکیبی از بشقاب های کوچک برای خوردن وجود دارد و همچنین می توانید از برخی از رستوران های خواهر همسایه خود سفارش دهید و یک وعده کامل بخورید! چند هفته پیش با برخی از دوستان آنجا ملاقات کردم و این یک فضای شب عالی برای دختران بود.

فروشگاه بطری همچنین دارای تعداد زیادی شراب است که می توانید مستقیماً آنها را خریداری کرده و با هزینه چوب پنبه باز کنید.

آنچه می خوانم

اخیراً کتاب چهار باد نوشته کریستن هانا را خواندم. این یک کتاب خوب و فوق العاده در مورد دشواری هنگام گرد و غبار است. من داستانهای تاریخی و کریستین حنا را دوست دارم ، بنابراین آن را بسیار دوست دارم.

در تضاد کامل ، بعداً ایده شما را خواندم ، که توسط دوست من الن به عنوان “چیزی که دوست دارید” توصیه شد. حق با اوست! این درباره یک زن 40 ساله است که عاشق یک پسر 20 ساله است. هری استایلز / One Direction با Fifty Shades (با طرح و نگارش بهتر) ملاقات می کند.

دوست دختر

من واقعاً دوست دارم Lovevery را امتحان کنم! آنها کیت های بازی به سبک مونته سوری را برای سن رشد از بدو تولد تا 3 سالگی می سازند. دوست من کارولین از زمانی که فرزندش بچه بود از آنها استفاده می کرد و در حال حاضر قفسه اسباب بازی بهتری دارد!

شما می توانید با ثبت نام در یک بسته کیت زمانی که کودک شما برای اسباب بازی مناسب آماده می شود (می تواند هدیه تولد همه در یک هدیه دهد!) یا برخی محصولات دیگر مانند ست بازی که برای بچه ها بهتر است را خریداری کنید. و این مجموعه بلوک خوب است که توس قصد دارد سومین تولد خود را جشن بگیرد!

آنها جعبه های توس را مناسب سن او (تقریبا 3 ساله) می فرستند و من کسی را نمی بینم که بیشتر از دیدن “کار” درونش هیجان زده باشد – من ، توماس یا توس. در حقیقت توس همه را ندیده است زیرا من یکی از مادرانی هستم که در روزهای بارانی وسایل تهیه می کنم. او فکر می کرد می تواند برخی از چیزها را برای تولد خود ذخیره کند. مجسمه ون و مجسمه کیسه خواب یک اسباب بازی جدید مورد علاقه است.

این پیوند ارسال رایگان بیش از 75 دلار است.

Lovevery به ما هدیه داد و اگر تصمیم به خرید دارید این پیوند وابسته است. با تشکر!

در نهایت ، مدل موهای B2S آنها!

تاریخ

بعد از

“وقتی می دونستی که مادر شدی …”

همه تصاویر مربوط به فرزندان شما هستند و هیچکدام از شما <3دیدگاهتان را بنویسید