[ رژیم کانادایی ] برای اینکه بیشتر بدانید او کانادایی نیست


طبق معمول ، من در نهایت غذا خوردم و منتظر بودم تا غذا را بیاورند و به من حمله کنند. من یک بطری آب سیب هویج را در مقابل او و یک کاسه ماست می بینم. او همچنین باهوش بود و به آنها خیره شده بود. به پسر عمویم زنگ زدم. مثل اینکه منتظر اجازه برای روزه گرفتن بود. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که چربی رازیانه و کاباک عمه بود ، با یک بشقاب برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج و رازیانه بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ تیاسا

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو کردم ، دیدم که او برای خودش سیب و آب هویج را در لیوان دو لیوان می ریزد و می ریزد. دو لیوان ریخت و گذاشت.

من طاقت ندارم. وقتی غذا خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

در حالی که صدایش از زیر چاه بیرون می آمد گفت: “نمی توانم.” در روز چهارم رژیم غذایی ، فقط مجبور بودم آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو را روی دهانم پاک کردم ، پرسیدم: “نهااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوشمزه ای خوردی؟

سائور راگاجی. یک فنجان قهوه ، سنگ قند و یک فنجان نان تست.

کم کم نگرانش شدم. چرا من هیچی نگفتم؟

گفت: درسته.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد انگشتان شما که مشخص شده بود و رنگ سال خوب بود.

به طور خلاصه ، متوجه شدم که همه عموزاده های ما توسط رژیم کانادا دستگیر شده اند. جالب اینجاست که او خودش می دانست رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که مورد تایید بسیاری از متخصصان نیست ، اما گفت که من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس به او نگفت ، اوه ، افراد چاق من ، شما 30 سال در طول این عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه را می سوزاند ، درسته؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او گفت که امروز با رژیم غذایی کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان وزن کم کنند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی به برنامه غذایی خود نگاه می کنم ، احساس ضعف می کنم حتی اگر تا جایی که می توانم غذا خورده ام. آنها برنامه هایی می نویسند که بسیار سختگیرانه و ظالمانه هستند. آرزویی که واقعاً می خواهید آن را حفظ کنید.

صبحانه فقط قهوه است یا با سنگ قند است. یک روز آنها یک خوراکی دادند و یک تکه نان تست اضافه شد. من شخصاً احساس نمی کنم از یک بسته کامل پر شده ام.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ به صورت آب پز یا پخته شده با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. این بیشتر یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای خوردن 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سالاد کرفس و کلم با سس لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این است که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، نفرین می شوید که فردا شب سالاد کرفس بخورید. گویی در یک شب می خواهد به شما خواب خوبی بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. فشار نامیده می شود.

این برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز دریافت کرده است و باید به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، از رژیم تثبیت استفاده کند.

مخالفان این رژیم از حامیان آن پست ترند. این بدان معناست که موارد بیشتری وجود دارد. به نظر من هم منطقی است

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب اقدامات خود باشید)

در این رژیم قوانینی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید ، عصبانی خواهید شد.

اگر تا به حال به شیطان ضربه زده اید یا فراموش کرده اید که رژیم دارید ، آب نبات شکلاتی می خورید که در وعده غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده و به دلیل اشتباهات خود اخراج می شوید و دو ماه دیگر فرصت دارید. شما زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

تنقلات ، لطفا (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

در طول روز ، عمداً یا ناخواسته ، در مصرف غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که برای نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون کلی دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط نشان می دهد که چه چیزی باید به طور منظم و دقیق خورده شود. اما محتوای مواد مغذی در اصل همه و منطقی نبود. وقتی جزئیات آن را می خوانید ، قلب شما برای دریافت غذای مناسب فشار می آورد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی بدن بیکار هستند و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل های ما.
  • صبح ، این وعده مهم ، پادشاه وعده ها ، در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، چرا می توان آن را با یک حبه قند و یک فنجان قهوه روی هم چید ؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری از ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه سریع کچل می شوید.
  • همه چند سالتونه؟ آنها نیاز روزانه شما به کالری را در نظر نمی گیرند. رژیم های سختگیرانه ای توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن فعلی آنها چقدر است و چه وزنی می خواهند؟ دستور العمل های دستور العمل برای همه.

حداکثر کالری دریافتی توسط این رژیم غذایی به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیازهای کالری فرد به سن و وضعیت جسمانی او بستگی دارد ، بیشتر از آن. اگر همان 600 تا 800 کالری دریافت کنید ، به سرعت از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که در طول روز در این رژیم وعده می دهد. یک روز غذای پرکالری ، یک صبح کم کالری. این نوسانات باعث ایجاد شوک شدید در بدن می شود.
  • یکی از اثرات بد این رژیم غذایی ناهار ، شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار پرشور و پر جنب و جوش من به یک عروسک زرد تبدیل شده است که به نظر می رسد به اشتباه در لباسشویی در لباسشویی پرتاب شده است. ساییده و زرد و مچاله شده. اعصاب بسته هستند ، با 3 دقیقه عسل نمی توان آنها را خورد.
  • از دست دادن عضلات یک چیز ترسناک است که در این رژیم وجود ندارد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای کل روز ذخیره می کند و ماهیچه هایی را که برای انرژی مضر هستند می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضلات بر نمی گردد. زیرا چربی مشتاق است شما را در آغوش بگیرد. مخصوصاً چربی سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به شدت از دست می دهد. به تنهایی دسته ای از دسته ها را می بیند که مانند سردرد ، سرگیجه و سرگیجه نیستند و بنابراین عوارض جانبی روی آب دارند.
  • به گفته همه عموزاده هایم ، برای این دوره آموزش و ورزش نیز وجود داشت. اما او اصلاً زندگی نمی کرد که تمام روز با درد فعالیت می کرد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا این رژیم را می بینم ، اساس علمی آن را نمی بینم. افرادی که این الگوی غذایی کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق افتاده است ، در همان 15 روز برطرف شود ؟!

بیایید حرف آخر را بزنیم:

اگرچه در مورد مضرات و ضررهای این رژیم مطالب زیادی گفته شده است ، اما بسیاری معتقدند انجام این رژیم با موفقیت انجام می شود. عوامل زیادی می توانند در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات این رژیم نیز نیست. تصور می شد که این افراد شرایط جسمانی خاصی برای زنده ماندن در این 15 روز دارند و آنها فقط خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمولی را اجرا کردند.

اما در اصل ، مردم در این رژیم برای مواجهه با آسیب آن وقت نمی گذاشتند. بهتر است به علم بد کودکان تکیه کرده و از روشها و روشهایی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنید. سالها متخصصان در حال یادگیری و دانستن چراغ ها هستند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا نکات مورد نیاز برای کاهش یا حتی افزایش وزن را با توجه به شرایط جسمانی خود به شما ارائه دهند.

اصول کاهش وزن کندتر و بیشتر ، پایدارتر است. و برای اصول کاهش وزن ، مراکز فرماندهی گرسنه عصبانی در مغز شما دیگر جواب نمی دهند. در عین ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با میان وعده هایی که برای بدن مفید هستند ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی پیاده کنید تا به نتایج دلخواه برسید. اجازه دهید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا ، می توانید در مورد خودتان بگویید؟ آیا می خواهید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانواده خوب به نظر برسد؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ تجربه اش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، من اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید