مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی


خلاصه روشهای کاهش وزن غیرتهاجمی

» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

» انواع ابزارهای لاغری موجود در کلینیک های Atresia که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

» دستگاههای LPG

» دستگاه موج شوک

» دستگاه تراش پنوماتیک

» دستگاه های RF

» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه امکان کاهش چربی اضافی در مناطق مختلف بدون آسیب با روشهای لاغری غیر تهاجمی وجود دارد. چندین ابزار لاغری تولید شده است که عملکردهای بسیار مشابهی دارند. همه این ابزارها بر تخریب سلول های چربی و برداشتن آنها به طور طبیعی از بدن تمرکز می کنندبهممکن است انتخاب بسته مناسب لاغری موضعی برای شما مشکل باشد. در زیر توضیحاتی در مورد کاربردهای هر دستگاه آورده شده است.

» انواع ابزارهای لاغری موجود در کلینیک Atresia که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

دستگاه کویتوس از اولتراسوند برای ارتعاش غشای سلول چربی استفاده می کند و باعث پارگی و تخریب آن می شود. استفاده از کویتوس برای افرادی که مایل به کاهش وزن در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران هستند توصیه می شود. این دستگاه با انتقال امواج اولتراسوند ، چربی عمیق تری را حذف می کند.

» دستگاههای LPG

دستگاه های LPG یک فناوری مورد علاقه افرادی است که با ورزش و رژیم به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را برای کل بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه موج شوک

دستگاه های موج ضربه ای از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و ترمیم سلولیت استفاده می کنند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیندهای متابولیک بدن را تحریک کرده و خاصیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را افزایش می دهد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد حس آرامش کمک می کند.

» دستگاه تراش پنوماتیک

مجسمه سازان بدن با ایجاد میدانهای مغناطیسی در سراسر بدن ، انقباضاتی روی اندامهای داخلی ایجاد می کنند که باعث افزایش گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود و یک روش غیر تهاجمی برای لاغری است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کل بدن می شود.

مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی» دستگاه های RF

دستگاه های RF به راحتی از افتادگی پوست توسط امواج رادیویی جلوگیری می کنند ، که یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در طیف های مختلف موج ، امواج رادیویی کمترین میزان انرژی را دارند. دستگاه های RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شوند. ترکیب روش های انجماد و فرکانس رادیویی (RF) بهترین روش برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و خلاص شدن از افتادگی پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید