چرا عجیب نیست که بسیاری از افراد در ایالات متحده دارای اضافه وزن هستند؟ : تغذیه


من و همسرم هر دو در شهرهای بزرگ چاق بزرگ شدیم. البته این باعث اضافه وزن ما می شود. پس از ازدواج ما به خارج از کشور به شهری می رویم که تقریبا هیچ چاقی در آن وجود ندارد و تقریباً بلافاصله وزن خود را کاهش می دهیم – زیر خط چاقی.

تفاوتی که ما متوجه آن می شویم این است که در شهر ما به سمت غذاهای ناخواسته که به ندرت تبلیغ می شوند حرکت می کنیم و دوستانی که با آنها کار می کنیم ما را به رستوران ها یا BBQ ها دعوت نمی کنند بلکه بیشتر به خیابان ها یا خیابان ها با دوچرخه دعوت می کنند.

سالها بعد در همان وضعیت به شهر دیگری نقل مکان کردیم و متوجه شدیم که چاقی شدید وجود دارد. همانطور که می توانید غذاهای ناخواسته تبلیغ شده را تصور کنید ، ده ها رستوران در مناطق کوچک بسته بندی شده اند ، دوستان جدید ما از ما دعوت کردند تا غذا بخوریم ، و غیره.

ما از سلامتی و رفتار خود در آخرین شهری که در آن زندگی می کنیم محافظت می کنیم و باعث ناراحتی ما می شود که مردم ترجیح می دهند زمانی که در جهان علاوه بر غذا چیزهای بیشتری نیز تجربه شود. ما هرگز درباره آنها بد قضاوت نمی کنیم ، فقط امیدواریم روزی دوستانمان زندگی سالمی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید