چگونه شادی را در ورزش جاز پیدا کردم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را پیدا کنم که واقعاً آن را دوست داشتم. اینگونه بود که من در نهایت آن را در Jazzercise پیدا کردم.

خانم های استودیوی Jazzercise من بعد از هر 25 کلاسی که شرکت کردم ، کارت پستال های هیجان انگیزی برایم ارسال کردند.

من تمام عمرم برای عشق به ورزش تلاش کردم.

وقتی در تعطیلات هستم مرا در ورزشگاه هتل پیدا نخواهید کرد.

من هرگز قد دونده را احساس نکرده ام (فقط زانوی دونده).

و من کسی نیستم که “نمی تواند آرام بنشیند”. می توانم بی حرکت بنشینم. بهتر است Netflix را زیر پوشش تماشا کنید.

با این حال ، در طول این سالها ، من ایروبیک ، چرخش ، ناامیدی و تمرین پیلاتس انجام داده ام. من ساعت ها با آموزش های داخلی و مربیان شخصی پرداخت کرده ام. من چندین 5K و یک 10K بسیار بد اجرا کرده ام. من هرگز آن را دوست نداشتم.

من یک میلیارد توصیه “برای انجام تمرینات موردعلاقه خود” را شنیده ام ، اما من فکر می کنم ورزش همیشه مانند کار من خواهد بود.

سپس Jazzercise را پیدا کردم

دو سال پیش، یک مشتری کلاس پاسینگ را برای یک کلاس رایگان در سالن بدنسازی به من داد و ورزش جاز بلافاصله به ذهن می آید

یکی از همسایه ها گفته است که دوستش صاحب یک استودیوی Jazzercise در همان نزدیکی است. او گفت: “باید سرگرم کننده باشد.”

من یک رقصنده مشتاق هستم که در عروسی ها (و در آشپزخانه ام) می رقصم ، آنقدر هماهنگ شده ام تا بتوانم تپش کنم و در نهایت نحوه نخ دندان کشیدن را بیاموزم. با این حال ، من از هر کلاس زومبا و هیپ هاپ خارج شده ام و سعی کرده ام از آن شرم کنم.

من احساس کردم که Jazzercise قرار است نقطه شیرین من باشدبه

وقتی با یک Pass Pass در دستم وارد استودیو شدم ، مردم عادی با آغوش باز از من استقبال کردند. به سرعت فهمیدم که بسیاری از آنها 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر شرکت کرده بودند. برخی افراد هر روز ورزش می کنند. تعدادي دوبار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند خندیدیم.

حق با آن هاست. من هر پنی از Pass Class خود را در Jazzercise صرف کردم ، سپس یک کارت 10 روزه خریدم و تقریباً هر روز رفتم. وقتی تمام شد ، خط اولویت عضویت سالانه را امضا کردمبه دو سال بعد ، من منتظر هر کلاس هستم.

برای اولین بار در زندگی ، این حرکت را بسیار سرگرم کننده دیدم.

کارت عضویت من در روزی که به Jazzercise ملحق شدم.

چرا در ورزش جاز موفق شدم

برخی از افراد فقط با ذکر Jazzercise ، تمرینی مبتنی بر رقص ، که دید تریکو ، مهاجمان پا و زنانی را که در سال 1984 با هم دعوا می کردند ، آشکار کردند.

هنوز انگور وجود دارد. و یک گرم کننده پا – روی پای من ، بعد از اینکه یکی از دوستان من را برای جلب کلاس در زمستان به من وصل کردبه

شاسی ها و عربی هایی وجود دارد که به رقصندگان داخلی برادوی من لطمه می زند. اما برای یادگیری سریع این رقص ساده و تکراری است و روالها و آهنگهای جدیدی هر چند ماه یکبار ارائه می شود ، از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا کی پاپ و کانتری.

حقیقت لذت بخش این است که رقص در اتاقی پر از زنان در هر سنی برای من یک جشن محسوب می شود. مثل شروع روز با یک مهمانی رقص گروهی.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید درباره وزن صحبت کنیم

بدون آینه در استودیو!

چه چیز دیگری مرا باز می گرداند

بدون آینه. در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، به این معنی که فرصتی برای قضاوت در مورد ظاهر یا عدم ظاهر من وجود ندارد. بدون آینه ، من تلاقی بین جنیفر بیلز در Flashdance و JLo در نمایش نیمه وقت Super Bowl. من به خاطر جوراب شلواری و جوراب شلواری که کاملاً مناسب بودند و هنگام عرق کردن احساس خنکی می کردم ، از پوشیدن دونده و تی شرت های بزرگ در کلاس خودداری کردم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از قبل احساس می شد ، زیرا تمرینات قدرتی با ترازو یا طناب در هر کلاس گنجانده شده بود. من بسیار سپاسگزارم زیرا می دانم حفظ ماهیچه ها با افزایش سن مهم است.

تغییر مداوم موسیقی و روال عادی. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگها و روالهای جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست مجموعه همیشه در حال تغییر است. با ترانه هایی که سالها ارزش انتخاب دارند ، نیروی آموزشی قدیمی را با جدید ترکیب می کند و در عین معرفی آهنگهای جدید ، روال مورد علاقه را باز می گرداند.

اما مهمتر از همه ، Jazzercise شبیه یک تمرین است که می توانم انجام دهم ، نه کاری که باید انجام دهم. در این برهه از زندگی ، آنچه برای من مهم است حرکت به روشی است که مرا خوشحال می کند.

خوشحالم که سرانجام ، در چهل سالگی ، تمریناتی را انجام می دهم که از انجام آنها لذت می برم-و اینکه برای اولین بار در زندگی ام ، ورزش مثل یک مبارزه نیست. احساس شادی می کند.دیدگاهتان را بنویسید