یک کاسه سیب زمینی شیرین ساده و سبز


این سیب زمینی شیرین و کاسه سبز یک راه خوشمزه برای لذت بردن از ترکیب طعم ها و بافت های پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین برای بسیاری از خانوارها به دلیل انعطاف پذیری و به دلیل اینکه در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان به راحتی در دسترس هستند ، مواد اولیه هستند.

این کاسه حاوی یک ماده پاییز خوشمزه است که ممکن است فکرش را نکنید که اغلب بخرید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین خوبی را برای متعادل کردن میزان نمک و ترشی به آن می افزاید ، بلکه سرشار از فیبر است ، فیبر محلول و نامحلول که به سیستم گوارش ما کمک می کند تا منظم بماند و قند خون ما را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه آنها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریباً همه سلیقه های شما را برآورده می کند!

استفاده از پنج اصل برای تهیه این سیب زمینی شیرین و کاسه سبز متعادل

اگر با انجمن NS و روش ما در اینجا آشنا هستید ، سیستم Foundamental Five ایجاد رژیم غذایی متعادل که بدن شما را تغذیه می کند برای شما آسان می کند ، شما باید تمرکز شدید ، هضم آرام ، انرژی پایدار ، خواب سالم و طولانی داشته باشید. سلامتی دائمی. پر انرژی در عین داشتن انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذاهایی که دوست دارید.

پنج پایه شامل پنج عنصر تغذیه ای شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای غیر نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و عامل طعم (که طعم ، خوشمزه و لذت را به غذای شما می رساند) است.

این دستور غذا شامل پنج عنصر است و آن را به یک وعده غذایی متعادل برای لذت بردن تبدیل می کنید!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که شما را از طریق پنج سیستم بنیادی ما راهنمایی می کند تا غذاهای متعادلی ایجاد کنید که می توانید برای تهیه غذا یا طبخ تازه در این هفته استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید